عدس پروتئین

چت کن
جزئیات محصول


نام محصول

عدس پروتئین

مشخصات

پپتیدهای 90% پروتئین 80%

بسته

1kg/bag25kg/درام

نخود جداسازی پروتئین از نخود فرنگی با کیفیت بالا غیر-GMO ساخته شده است.
روش های انجام کار عبارتند از: جدا کردن هموژنیزه پاستوریزه و خشک کردن اسپری. Itand #39; s زرد و معطر با طعم نخود قوی و بیش از 80 درصد پروتئین و اسیدهای آمینه 18 andamp; ویتامین ها بدون کلسترول است. است آن را خوب بررسي ميزان ژلاتينه شدن و water-solubility از جمله dispersibility ثبات و انحلال.
نخود پودر پروتئین منزوی بودن پروتئین زیستی بسیار شناخته شده هستند. علاوه بر این، هیچ آلرژن هاي عمده را دارند. در مجموع, این پروتئین نخود منبع ایده آل از تغذیه پس از تمرین برای ورزشکاران ممکن است مشکل با دیگر انواع پروتئین مکمل باعث می شود
تابع
قیمت پپتیدهای پروتئین نخود در محصول مراقبت های بهداشتی
پپتید نخود با استفاده از تکنولوژی هضم کارگردانی اندونوکلئازهای محدودکننده بیولوژیکی ترکیب آنزیم enzymolyzed بادام زمینی مبتنی بر پروتئین نخود به عنوان مواد اولیه ساخته شده است. نخود پپتیدی شامل هشت اسید آمینه است که در بدن خود تولید کند و دارد خود را نسبت به الگوهای توصیه شده توسط FAO / که. اثر خوب و عالی از خواص عملکردی پپتیدهای اجازه نخود پپتید به طور گسترده ای در محصولات غذایی و بهداشت و درمان مورد استفاده قرار گیرد:
1-نخود پپتیدهای است بسیار عالی آب نگه داشتن و روغن خواص جذب و همچنین به عنوان ژل خوب شکل مالکیت است که می تواند در پای و دیگر فرآورده های گوشتی به عنوان یک عالی استفاده می شود.
2. نخود پلی پپتیدی است درجه خاصی foamability و ثبات فوم، که می تواند تا حدی جایگزین تخم مرغ به محصولات تازه ها اضافه شود.
3. نخود پپتید است emulsifiability عالی و ثبات امولسیون، که می تواند به عنوان امولسیون ها برای انواع مختلفی از غذاها استفاده می شود; پپتیدهای نخود به سرعت می توانید چربی تهیه کالباس با emulsifiability خوب بحالت تعلیق دراوردن. سوسیس ساخته شده در این راه بسیار خوشمزه با ارزش تغذیه ای بالایی هستند.
4. اگر اضافه بیسکویت، نخود پپتید می تواند عطر و طعم را افزایش و تقویت پروتئین های; علاوه بر این, آن می تواند توسعه به بهداشت مواد غذایی داشتن توابع مختلف.
5. نخود پپتیدهای نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در محصولات آرد. به عنوان مثال، نخود پپتید به آرد اضافه می تواند بهبود ارزش تغذیه ای شدت و قدرت گلوتن از رشته فرنگی و بنابراین بهبود ظاهر و طعم غذاهای آرد.
6. نخود (پپتید) مشروب. مشکل تکنولوژیکی که نخود فرنگی حاوی مقدار زیادی از چربی و پروتئین (20%) به چای را تخمیر نمی تواند با موفقیت با استفاده از بیوتکنولوژی tackled است. این نوع مشروب سرشار از پپتید است که نمی تواند فقط توسط بدن انسان جذب می شود، اما همچنین افزایش عملکرد سیستم ایمنی، نشان دادن نقش فعال خود را در مهار اکسیداسیون، تمیز کردن رادیکال های آزاد, کاهش فشار خون، چربی خون و کلسترول و سرطان های مقاوم در برابر خستگی و پیری است.
7. هنگامی که در لوازم آرایشی استفاده می شود، نخود پپتید می تواند مهار elastase محافظت الاستین، بهبود قابلیت ارتجاعی پوست، افزایش سفتی پوست های تحریک سنتز کلاژن و الاستین و glycosaminoglycan (سولفات کندراتين).

موارد

مشخصات

نتیجه

روش آزمون

پروتئین

درصد 90.00 دقیقه

91.00%

اشعه ماوراء بنفش

پپتید

75.00 درصد دقیقه

78.00%

تعيين نيتروژن

توزیع وزن ofmolecular پپتید

حداکثر 1000

92.5

/

ظاهر

خاموش سفید به نور زرد پودر

پودر زرد نور

بصری

بو andamp; طعم

مشخصه

مشخصه

حسي

اندازه ذرات

100% از طریق مش 60

تحت نظر و موافق

مش 60 صفحه

از دست دادن در خشک کردن

8.00% حداکثر

3.50%

5g/105℃/2hrs

از دست دادن در خاکستر

8.00% حداکثر

1.00%

2g/525℃/3hrs

فلزات سنگین
Arsenic(As)

2ppm حداکثر

منفی

AAS

Lead(Pb)

20ppm حداکثر

2.2ppm

AAS

ما افتخار در ما به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو پروتئین عدس و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی کنند. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید عمده پروتئین عدس با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو