پروتئین برگ گز رخ

چت کن
جزئیات محصول

نام محصول

گز رخ پروتئین

مشخصات

100% آلی

بسته

25کیلوگرم/50 کیلوگرم ص کیسه

گز رخ برگ افزایش انرژی خود را به شیوه طبیعی و قابل توجه منبع تغذیه است. پس از آن برای مدت طولانی طول می کشد این تبلیغ انرژی به دلیل قند، اتفاق نمی افتد. افراد به خوردن آن می گویند که خود زخم شفا, تومور محدود, کاهش درد مفاصل و التهاب و فشار خون کنترل شده وجود دارد مشکلات پوستی در حال بازسازی و در نهایت دفاع قوی در برابر بیماری ها دارند.
خاصیت دیگر برگ گز رخ توانایی تسکین دهنده آن، چرا که آن را می تواند به کاهش فشار خون و ترویج خواب خوب است. از آن اثر زدودن سموم آن نیز می تواند آب را پاک کردن. همچنین عامل انعقاد گز رخ خود به باکتری های خطرناک و سایر مواد یک فرایند است که در بدن رخ می دهد بیش از حد surmised می توانید وصل کنید. نتیجه خوشحال تر انرژی پایدار بدون هر گونه فعالیت بیش از حد متعادل سیستم هورمونی و غدد کنترل فشار خون و سیستم عصبی استراحت است.
درخت گز رخ است که عمدتا در مناطق نيمه خشك و استوایی و زیر استوایی رشد کرده است. در حالی که نوع بهترین خاک برای این درخت خشک و شنی, آن همچنین می تواند تحمل خاک فقیر مانند که در مناطق ساحلی. درخت بومی در کوهپایه های هیمالیا در شمال هند است. گز رخ به طور گسترده ای در زمینه هایی از قبیل آفریقای مرکزی و جنوبی امریکا، سریلانکا، هند، مکزیک، مالزی و فیلیپین کشت می گردد. اعتقاد بر این که یکی از مفید ترین درختان جهان است. برگ های آن بسیار مغذی که منبع مهم بتاکاروتن و ویتامین C و پروتئين و آهن و پتاسیم است.
تابع

ما افتخار در ما به عنوان یکی از پیشرو گز رخ برگ پروتئین تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی کنند. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما به پروتئين برگ گز رخ فله با قیمت مناسب خرید از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو