Hesperitin

چت کن
جزئیات محصول

نام محصول

Hesperitin

مشخصات

90%، 92%، 95% 98% hesperidin تست توسط HPLC

بسته

25کیلوگرم/درام

Hesperitin، همه جا فعال فلاونوئيدی فراوان در میوه های خانواده مرکبات به شناخته می شود
دارای آنتی اکسیدان ضد سرطان زا هيپوليپيدميک vasoprotective و دیگر خواص مهم درمانی.
Hesperidin (hesperitin-7-O-rutinoside) و hesperitin (hesperitin-7--او-گلوکوزید) ضد التهابی و ضد میکروبی و آنتی اکسیدان و اثرات اثر ضدجهشی را نشان می دهد و جلوگیری از از دست دادن استخوان.
Hesperitin گلیکوزید flavanone (فلاونوييد،) (C28H34O15) وفور در میوه های خانواده مرکبات یافت می شود. آن aglycone hesperetin خوانده می شود. Hesperidin در گیاه دفاع نقش اعتقاد بر این است. به عنوان یک آنتی اکسیدان با توجه به مطالعات آزمايشگاهی عمل می کند. در تغذیه انسان آن به تمامیت عروق خونی کمک می کند. مطالعات اولیه مختلف رمان خواص دارویی را نشان می دهد. Hesperitin کاهش کلسترول و فشار خون در موش صحرايي. تحصیل در ماوس دوزهای زیادی از کاهش تراکم استخوان در hesperidin کاهش گرديد. مطالعه حیوانات دیگری نشان داد اثر حفاظتی در برابر سپسيس. Hesperidin اثرات ضد التهابی است.
تابع/برنامه های کاربردی
ترویج هضم بيرون راندن خلط دستگیری سرفه کاهش روماتیسم ترویج دفع ادرار و کاهش درد. تابع به عنوان antisepsis antivirotic, عضلهای که منقبض میشود 3 — هيدروكسي دهيدروژناز استروئید و عضلهای که منقبض میشود ldose reductases. مهار فعالیت به lipoclasis و فعاليت شتاب به زیست ساخت DNA.

مورد

مشخصات

ظاهر:

پودر زرد شدن قهوه ای

شناسایی:

باید مثبت

انحلال پذیری:

عملا غیر قابل حل در آب و محلول در دی متیل سولفوکسید عملا غیر محلول در الکل آن را در راه حل های رقیق قلیایی و هيدرُكسِدس حل.

نقطه ذوب:

240-256℃

اندازه ذرات:

95% andlt 5 میکرون، andlt 80% به; 2 میکرون

Absorptivity:

≤0.30%

فلزات سنگين:

≤10ppm

آرسنیک:

andlt; 2ppm

عطارد:

andlt; 0.1 پی پی ام

کادمیم:

andlt; 1ppm

سرب:

andlt; پ 3

متیل الکل:

منفی

الکل:

منفی

از دست دادن در خشک کردن:

≤5.0%

خاکستر sulphated:

≤0.3%

روش:
(HPLC)

≥90.0%

Residuel حلال:
آفت کش ها روی صفحه نمایش:
GMO/BSE:

دیدار جلب USP
دیدار جلب USP
ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی. رایگان از BSE

ما افتخار در ما به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو hesperitin و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی کنند. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید فله hesperitin با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو