Hesperidin

چت کن
جزئیات محصول

نام محصول

Hesperidin

مشخصات

90% - 98%

بسته

25کیلوگرم/درام

Hesperidin است aflavanoneglycosidefound فراوان incitrusfruits. Itsaglyconeform calledhesperetin است. نام آن از واژه andquot; hesperidiumandquot;، نوع میوه های تولید شده توسط درختان مرکبات مشتق شده است. Hesperidin بازی inplantdefense نقش اعتقاد بر این است. به عنوان anantioxidantaccording به مطالعات آزمايشگاهی عمل می کند. مطالعات اولیه مختلف رمان خواص دارویی هیچ کدام به عنوان قابل استفاده برای انسان تایید شده است را نشان می دهد. Hesperidin کاهش کلسترول و فشار خون در موش صحرايي. در مطالعه موش دوزهای بالایی از hesperidin کاهش تراکم استخوان کاهش یافته است. مطالعه حیوانات دیگری نشان داد اثر حفاظتی در برابر سپسيس. در شرايط آزمايشگاهي و در آزمایشگاه تحقیقاتی hesperidin اثرات ضد التهابی. Hesperidin potentialsedative احتمالا اقدام throughopioidoradenosine گیرنده هم. Hesperidin تلفظ فعالیت ضد سرطان در برابر برخی از خطوط انتخاب شده carcinomacell انسان را نشان می داد. برخی از نتایج آزمايشگاهی استفاده فقط به شکل aglycone. Hesperidin بالقوه به نفوذ barrierin theblood مغزی مدل آزمايشگاهی داد.
تابع
1. hesperidins است آنتی اکسیدان و ضد التهابی و هيپوليپيدميک، vasoprotective و اثر ضدجهشی و اقدامات پایین آورنده کلسترول.
2 hesperidins می تواند مهار پس از آنزیم: فسفوليپاز A2 ليپواکسيژناز HMG-CoA ردوکتاز و cyclo-oxygenase.
3. hesperidins بهداشت و درمان مویرگ ها با کاهش نفوذپذیری مویرگ را بهبود می بخشد.
4. hesperidins می تواند به کاهش تب یونجه و سایر بیماری های آلرژیک با مهار انتشار هیستامین از ماست سلها استفاده می شود. فعالیت های ضد سرطان ممکن از hesperidins با مهار سنتز آمین، داده بود.
5. نارنجی Flavone دارای خواص منحصر به فرد پیوند آروماتیک حمام آب خوب و واضح اقدامات دارویی
6. آن می تواند تحریک قلب و عروق خونی کوچک کردن و سپس فشار خون بالا باعث می شود.
برنامه های کاربردی
1 داروسازی عنوان كپسول و یا قرص;
2 مواد غذایی تابعی کپسول و یا قرص;
3.Water محلول الکلی;
4 محصولات بهداشتی عنوان كپسول و یا قرص.

نام محصول

Hesperidin

نام لاتین

عصاره مرکبات بهار نارنج

مواد تشکیل دهنده فعال

Hesperidin

منشاء biogenic

وحشی در چین مرکزی و جنوبی

شماره CAS

520-26-3

مشخصات

90%-98%

فرمول مولکولی

C28H34O15

وزن مولکولی

610.55

بخشی از گیاه استفاده می شود

پوست

شخصیت

پودر سفید با بازیگران زرد خفیف

استفاده

داروسازی healthcares و لوازم آرایشی و بهداشتی

ما افتخار در ما به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو hesperidin و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی کنند. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید فله hesperidin با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو