عصاره دانه Griffonia

چت کن
جزئیات محصول

نام محصول

5-HTP

مشخصات

98%

بسته

25کیلوگرم/درام

5-HTP و یا هیدروکسی تریپتوفان-۵ متابولیت متوسط مورد استفاده برای تولید سروتونین است. سروتونین ماده بسیار مهم کمک می کند که ترویج طبیعی مغز و عملکرد عصب است. سروتونین، ناقل عصبی اصلی است که برای کمک به خلق و خوی توابع خواب و اشتها است.
5-HTP هیدروکسی تریپتوفان-۵ (5-HTP) نیز به عنوان oxitriptan (مسافرخانه)، اسید آمینه به طور طبیعی و متوسط پیش ماده شیمیایی و همچنین به عنوان ametabolic در زیست ساخت انتقال دهنده های عصبی سروتونین و ملاتونین از تریپتوفان است.
5-HTP از ظهر در انگلستان، ایالات متحده و کانادا به عنوان مکمل غذایی برای استفاده به عنوان ضد اشتها و کمک به خواب به فروش می رسد و همچنین در بسیاری از کشورهای اروپایی الاكترسركتس نشان می دهد majordepression تحت نام تجاری مانند Cincofarm Levothym Levotonine Oxyfan Telesol Tript آه و Triptum به بازار عرضه شده است. هر چند عدم مطالعات کیفیت بالا اشاره کرد چند دو سویه کور کنترل شده با پلاسبو آزمایش های بالینی اثربخشی 5-HTP در درمان افسردگي، نشان داده اند.

تابع
5-HTP و بی خوابی. 5-HTP و خواب (خواب خوب) خوبی تثبیت شده است. در واقع 5 HTP مکمل isseen بهتر از ملاتونین در خواب خوب و کاهش بی خوابی شود. قادر به افزایش کیفیت خواب withouthangover یا مخدر می خورانند احساسات است که معمولا حال حاضر با قرص های خواب آور و آرام بخش است.
5-HTP و افسردگی. بسیاری از مردم در حال حاضر می تواند مزایای 5-HTP علیه افسردگی لذت می برد. این گزارش به عنوان ضد افسردگی در درمان خفیف تا متوسط افسردگی موثر است.
5-HTP و اضطراب. سطح سروتونین پایین می تواند منجر به اضطراب غیر طبیعی. با HTP، فرصت خوبی برای سروتونین به بازگشت به سطح طبیعی خود، بنابراین شما می توانید دوباره احساس طبیعی است.
5-HTP و کاهش وزن. اگر می خواهید به از دست دادن وزن، 5-HTP شگفتی برای شما نیز ممکن است انجام دهد. اشتهای بیش از حد سالم ممکن است ناشی از سطح سروتونین پایین. گرفتن در 5-HTP می تواند این سطوح عادی. در عین حال مکمل های 5-htp می تواند مصرف مواد غذایی خود را با ایجاد احساس پری را کاهش دهد. قادر به افزایش ترشح هورمون لپتين (تنظیم کننده اشتها) بنابراین منجر به افزایش وزن است.
5-HTP و اختلال دو قطبی. مطالعات بالینی اثر ضد افسردگی 5HTP مکمل های غذایی برای افراد مبتلا به اختلال های دو قطبی II نشان داده اند. 5-HTP می تواند کاهش و به بهبود کیفیت کلی از زندگی افراد مبتلا به دو قطبی را کاهش دهد.
5-HTP و فیبرومیالژیا. یکی از مزایای عمده 5-HTP کمک که آن را برای افراد مبتلا به فیبرومیالژیا می دهد است. کمک می کند تا بهبود خواب در حالی که در همان زمان کاهش افسردگی و درد و سفتی و اضطراب - که همه علائم این بیماری هستند.
5-HTP و سردرد. هیدروکسی تریپتوفان-۵ مکمل نیز استفاده شده است که برای درمان سردرد مزمن مانند سردرد، تنش نوجوان سردرد و میگرن. این شرایط که ممکن است مربوط به سروتونین پایین هستند. 5-HTP توانایی کاهش شدت و فرکانس این شرایط با عوارض کمتری نسبت به سایر داروها سردرد های مزمن است.

برنامه های کاربردی
1. به عنوان مواد اولیه داروهای ضد باکتری، ضد افسردگی، ضد تومور و رخوت، این به طور گسترده ای در زمینه محصولات دارویی و بهداشتی استفاده می شود;
2. به عنوان بی خوابی از دیگر نشانه های مشابه از psychasthenia و از دست دادن وزن محصول خام، آن را به طور گسترده ای مورد استفاده در صنعت محصولات بهداشت;
3. به عنوان مکمل های غذایی افزایش عملکرد درمانی، به طور گسترده ای است در زمینه محصولات مکمل غذایی استفاده می شود;
4. به عنوان محصولات آرام بخش و ضد باکتری، آنها به طور گسترده ای برای اضافه کردن به زیبایی محصولات در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود.

ما به عنوان یکی از پیشرو griffonia دانه استخراج تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید فله griffonia عصاره دانه با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو