کورکومین Curcumin

چت کن
جزئیات محصول

نام محصول

کورکومین Curcumin

مشخصات

95%

بسته

25کیلوگرم/درام

کورکومین Curcumin شیمیایی زرد روشن تولید شده توسط برخی از گیاهان است. Curcuminoid اصلی زردچوبه که عضوی از خانواده زنجبیل است. آن است که به عنوان مکمل گیاهی است که به لوازم آرایشی استفاده می شود به طعم غذا، و به عنوان رنگ غذا فروخته می شود.
کورکومین Curcumin یک گیاه علفی توسط طب مدرن و طب سنتی حمایت از هر دو است; و اثر بخشی کامل، کاملا بدون عوارض جانبی و خوراکی. مردم چین همیشه آن را برای حفظ سلامتی و شفا استفاده کنید. عنصر فعال اصلی در زردچوبه به نام کورکومین curcumin, مدت استفاده شده است به عنوان داروهای ضد التهابی در حال استفاده. پژوهش های علمی مدرن که زردچوبه بهترین دارو است تایید می کند-برای بیماری تمدن مدرن انواع جلوه های ویژه پزشکی است. منشاء در جنوب آسیا، هند یا اندونزی
تابع
احمد آنتی اکسیدان
ب توانایی سیستم ایمنی بدن را بالا ببرد.
c. کاهش بیماری های قلبی و سکته مغزی
د. کمک به جلوگیری از رادیکال های آزاد مختلف مربوط به بیماری های
ه کاهش تعداد سرد و کوتاه مدت
فاطمه افزایش انعطاف پذیری از شریان ها و رگ و خون مویرگی
غلامرضا آرامش عروق تا جریان خون و فشار خون بالا
حسين در برابر اثر تابش
i. ترویج بازسازی سلول های شبکیه بسته به کیفیت بنفش، بهبود بینایی برای جلوگیری از نزدیک بینی
برنامه های کاربردی
(1) به عنوان medicinesand #39; مواد اولیه برای التهاب و تنظیم قاعدگی، عصاره کورکومین است عمدتا در زمینه داروسازی استفاده;
(2) به عنوان محصولات برای تنظیم قاعدگی، عصاره کورکومین curcumin عمدتا در سلامت محصول صنعت استفاده می شود;
(3) به عنوان رنگدانه و مواد افزودنی های ادویه, کورکومین curcumin عصاره عمدتا در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی استفاده می شود.

ما افتخار در ما به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو کورکومین و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی کنند. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما کورکومین curcumin فله با قیمت مناسب خرید از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو