لوبيا سفيد Kindey عصاره

چت کن
جزئیات محصول

بسیاری از آزمایش های علمی در این محصول وجود دارد و همه را به همان نتیجه را نشان می دهد به نظر می رسد. این محصول برای کاهش وزن مفید است و به شاخص قند خون پایین نشان داده شده است. نتایج بسیار قطعی است و عوارض جانبی جدی نیست و برای بیماران دیابتی این محصول می تواند تولید کاهش در نمايه. بهترین نتایج دیده می شود هنگامی که همراه با کاهش مصرف کالری و کربوهیدرات های پایین تر
اقدام به عنوان مسدود نشاسته طبیعی عصاره کلیه لوبیا سفید جذب کربوهیدرات را کاهش می دهد و سرعت بخشیدن به روند کاهش وزن. عصاره کلیه لوبیا سفید نقش نقش قابل توجهی در کاهش جذب کربوهیدرات در بدن انسان به عنوان مطالعات نشان داده اند. از کربوهیدرات ها در اندازه های مختلف در دسترس هستند، اعم از تک واحد به زنجیره های طولانی پلیمری مهم برای شکستن آنها را در ساده ترین شکل خود را حتی قبل از آنها توسط بدن جذب شده است.

Productname

Whitekidney باقلا عصاره

Partof گیاه استفاده می شود

دانه

مشخصات

1%، 2% Phaseolin

بسته

25کیلوگرم/درام

دانه گیاه سفید کلیه حبوبات (لوبیا چیتی) اغلب در عصاره استفاده می شود. این گیاه بومی اروپا، هند و پرو است. این عصاره به عنوان مسدود کننده نشاسته به مسدود کردن آنزیم آلفا آمیلاز عمل می کند. مزایای کلیه لوبیا سفید عصاره متعدد با بیشتر قابل توجه بودن توانایی خود را برای جلوگیری از نشاسته است.
عصاره کلیه لوبیا سفید نیز ممکن است مفید برای کاهش تری گلیسیرید و آرتریت دژنراتیو و بیماری عروق کرونر و چاقی به دلیل توانایی آن است مهار bodyand #39; s هضم کربوهیدرات های پیچیده. کاربردی در زمینه محصولات بهداشتی سلامت محصول است که آن را به عنوان مواد اولیه استفاده مطلوب اثر از دست دادن وزن است; کاربردی در زمینه های دارویی، این ارزش دارویی بالا به درمان علائم عوارض جانبی مختلف مورد استفاده قرار گیرد.
کلیه لوبیا سفید عصاره توانایی مسدود کردن نشاسته، تا در اثر آن بلوک های آنزیم آلفا آمیلاز است که نقش مهمی در هضم است. هيدروليز مورد نیاز برای سوخت و ساز بدن کربوهیدرات نشاسته ای هستند که در غذاهایی مانند سیب زمینی و برنج و ماکارونی است. مهار کننده آنزيم آميلاز عمل آنزیم ها که اوراق قرضه glycosidic نشاسته و سایر کربوهیدرات های پیچیده، جلوگیری از جلوگیری از انتشار قندهای ساده و جذب بدن. مهارکننده آنزيم آميلاز مانند مهارکننده لیپاز را می توان به عنوان درمان دستیار و چاقی رژیم غذایی استفاده می شود. مهار کننده آنزيم آميلاز ها در بسیاری از انواع لوبیا; مهارکننده های آمیلاز موجود از لوبیا سفید شده اند.
کلیه لوبیا انواع لوبيا (لوبيا) است. این نام برای شباهت های بصری خود را در شکل و رنگ به کلیه. آن معمولا با استفاده از این مکمل به عنوان کمک به از دست دادن وزن. توسط مردم است که پیدا کردن آن دشوار است برای حفظ یک رژیم غذایی سالم به دلیل سریع نیز استفاده می شود سرعت كاري خود زمینه نمایندگان و متخصصان حمل و نقل. عصاره کلیه لوبیا سفید می آید از بذر سفید کلیه.
کلیه لوبیا سفید extractcan مورد استفاده در درمان چاقی, عمل به عنوان تثبیت کننده وزن و یا حتی به عنوان کمک به کاهش وزن می شود. قبل از آن می تواند تبدیل نشاسته به قند و چربی سپس آن می تواند دستگاه گوارش آنزیم آلفا آمیلاز خنثی کردن. اساسا، آن را اجازه می دهد کربوهیدرات به تصویب از طریق سیستم احتمالا با مصرف کمتر کالری. عصاره کلیه لوبیا سفید یکی از محصولات اصلی منظم شرکت ما است. فرایند تولید شامل استخراج، تقطیر، تصفیه با کارگران مجرب کنترل می شوند. قبل از آن می تواند تبدیل نشاسته به قند و چربی سپس عصاره سفید کلیه حبوبات دستگاه گوارش آنزیم آلفا آمیلاز خنثی. اساسا، آن را اجازه می دهد کربوهیدرات به تصویب از طریق سیستم احتمالا با مصرف کمتر کالری.
تابع اصلی
1. Phaseoline یک نوع طبیعی و اغلب مورد استفاده برای درمان و دیابت است.
2. نیرو طحال و کلیه tonifying.
3. ترویج بدن توسعه و تقویت حافظه.
4. Retarding پیری و جلوگیری از انواع بیماری های سن.

ما به عنوان یکی از پیشرو kindey سفید باقلا عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید فله عصاره لوبیا سفید kindey با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو