عصاره اپیمدیوم

چت کن
جزئیات محصول

شاخی بز علف هرز عصاره/اپیمدیوم استخراج (Icariin) گلیکوزید فلاونوئيدی در ترکیب مشتق شده از چند گونه از گیاهان خانواده اپیمدیوم که معمولا به عنوان علف هرز بز شاخی یا یین یانگ Huo شناخته شده است. عصاره این گیاهان مشهور به اثرات داروی مقوی غرایز جنسی و معمولا استفاده می شود در طب گیاهی چینی به منظور افزایش عملکرد نعوظ، و همچنین برای چندین موارد دیگر.

نام محصول

عصاره اپیمدیوم

بخشی از گیاه استفاده می شود

برگ

مشخصات

Icariin Icariins 10% - 98% HPLC

بسته

25کیلوگرم/درام

علف هرز بز شاخی 2000 سال مورد استفاده قرار به عنوان تقویت تابع مرد در China.Many culturhat است. علف هرز بز شاخی میل جنسی, عملکرد نعوظ را پشتیبانی می کند و کمک می کند تا تسکین ناراحتی های یائسگی. یک عنصر maca، مشکلات نعوظ، برای مردان و زنان با میل جنسی کم و برای زنان يائسه تحت حمایت گزارش شده است. شاخی بز علف هرز (اپیمدیوم) چندین گونه ofepimedium، گیاه برگ است که رشد می کند در وحشی ترین وفور در بالاتر altitudees ts گزارش شده است.
اپیمدیوم Icariin نیز شناخته شده به عنوان barrenwort bishopand #39; s کلاه بال پری علف هرز بز شاخی، داد و بیداد کن چراغ گیاه آبجو randy چمن oryin یانگ huo جنس از گياهان گلدار در خانواده Berberidaceae است. حدود 50 گونه، اکثریت که بومی چین است وجود دارد.
گونه های Icariin اپیمدیوم برگریز و یا همیشه سبز هاردی گوشتخوار، یک ساله، دائمی، هستند. اکثر چهار partedandquot است; عنکبوتی مانند andquot؛ گل در بهار. گیاه حاوی icariin است که مهار PDE5 مانند slidenafil ماده فعال Viagra.It شناسه therefcore به عنوان anaphrodisiac استفاده می شود و درمان اختلال در نعوظ.
1، عصاره بز شاخی فکر است که نشان داده شده است برای به اشتراک گذاشتن چند مکانیسم عمل با ترکیبات مورد استفاده در طب غربی برای درمان ناتوانی جنسی و بهبود عملکرد جنسی که icariin شود جزء فعال اولیه اپیمدیوم عصاره است. به ویژه icariin به عمل اثر تستوسترون به عنوان مهار PDE5 و به منظور افزایش تولید اکسید نیتریک فعال و همچنین mimicing اثبات شده است.
2، عصاره بز شاخی روند فعالیت در بافت استخوان است که به نقش درمانی ممکن است در درمان پوکی استخوان مرتبط را تحریک می کند.
3, Icariin همچنین تعداد کلیه بیماران در سلول های T لنفوسیت تحول میزان آنتی بادی آنتی ژن و واكوئوله شدن عملکرد سیستم گاماي از کم اما درمان مواد مخدر پس از کلیه اپیمدیوم و غيره را افزایش می دهد.
4, Icariin می تواند بر جنبه های مختلف از مکانیسم های پیری. مانند تاثیر گذار همراه گسترش دوره رشد تنظیم سیستم ایمنی و غدد درون ریز، بهبود سوخت و ساز بدن و اندام.
5، عصاره بز شاخی اثر در وازوپرسين ناشی از ایسکمی میوکارد با فشار خون قابل توجه است

ما به عنوان یکی از پیشرو اپیمدیوم عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما اپیمدیوم فله خرید عصاره با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو