عصاره شنبلیله ساپونین،

چت کن
جزئیات محصول

20% Fenusides (ساپونین، کل، furostanol saponin)
40% Fenusides (ساپونین، کل، furostanol saponin)
50 درصد Fenusides (ساپونین، کل، furostanol saponin)
10% 20% 40% 95% L-4-Hydroxyisoleucine
برنامه های کاربردی قدیمی:
شنبلیله دارای سابقه بسیار طولانی به عنوان گیاهان دارویی و سنتی استفاده شود. در حال حاضر، آن هنوز هم نقش مهمی در درمان دیابت پیشرفته سوء هاضمه زخم معده اختلالات گوارشی t umors، ديسمنوره جسمی ضعیف حساسیت ضعف اعصاب نقرس و ورم مفاصل. به ویژه آن به عنوان ضد ديابتي استفاده شده است مواد مخدر برای مدت طولانی. در سال های اخیر بریتانیا و هند و فرانسه و کشورهای دیگر تایید که شنبلیله تأثير ضد دیابت و کاهش کلسترول از طریق آزمایش بالینی است. عمل ثابت شده است که مصرف منظم شنبلیله مفید برای بهبود دیابت و کلسترول، نیز اثر پیشگیرانه در آترواسکلروز و بيماري عروق كرونر است.

Productname

عصاره Fenugreekseed

بخشی از گیاه استفاده می شود

دانه

مشخصات

L-4-Hydroxyisoleucine10 %-95_%
ساپونین، 20 ٪ - 50 ٪

بسته

25کیلوگرم/درام

عملکرد اصلی:
1-تنظیم قند خون و ترویج بدن سازی
2-کاهش cholesterin و محافظت از قلب
3. کشتی فله ملین و روان روده
4. خوب برای چشم و کمک با مشکلات آسم و سینوس
5-در سنتی چینی علم پزشکی، محصول است برای سلامت کلیه اخراج سرد درمان اتساع شکمی و پری، درمان فتق روده ای و وبا سرد مرطوب.
افزایش میل جنسی: وب سایت صفحه اصلی راه حل های وب گزارش diosgenin که ترکیب است که دارای خواص قابل مقایسه با استروژن هورمون زنانه اولیه است. از آنجا که خواص شبیه استروژن است، شنبلیله برای بالا بردن میل جنسی مورد ستایش قرار داد است.
افزایش اندازه پستان: وب سایت حکمت گیاه شنبلیله یادداشت ها ممکن است کمک به رشد سلول های پستان جدید و افزایش اندازه و احساس پری سینه خود را. سلول های پستان جدید گزارش می تواند مورد استفاده قرار شد از اثرات هورمونی diosgenin. مشکل با تولید مثل: با شما doctorand #39؛، رضایت شنبلیله ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای تحریک انقباضات رحم و وادار به زایمان.
پوست: وب سایت تغذیه مکمل آموزشی مرکز lauds شنبلیله برای توانایی خود را به تسکین و التیام زخم های کوچک پوست و عفونت. مطالعات نشان داده اند که شنبلیله درمان موضعی قوی ویژه برای بیماری های پوستی مانند آبسه و جوش و سوختگي و اگزما و نقرس است.
وب سایت داروهای کاهش کلسترول: خانه رویا در مطالعات نشان داده اند افرادی که دو اونس شنبلیله مصرف روزانه بیش از یک دوره 24 هفته قابل توجهی سطح کلسترول را کاهش داده و به طور چشمگیری کاهش خطر حمله قلبی رنج می برند. شما می توانید مصرف دو اونس شنبلیله با آبپاش گیاه به صورت پودر در بیش از غذا یا با مصرف گیاه به صورت کپسول.
درمان دیابت: شنبلیله ممکن است یک روش کارآمد برای درمان ديابت نوع اول و دوم هر دو. تغذیه مکمل آموزشی مرکز مطالعه انجام شده در هند است که کشف اونس شنبلیله به مصرف روزانه قند خون را کاهش می توانید یادداشت.
نرم افزار:
1. تنظیم قند خون و ترویج بدن سازی
2 کاهش cholesterin و محافظت از قلب
3. فله ملین و روان روده
4. خوب برای چشم و کمک با مشکلات آسم و سینوس
5 در سنتی چینی علم پزشکی، محصول است برای سلامت کلیه اخراج سرد درمان اتساع شکمی و پری، درمان فتق روده ای و وبا سرد مرطوب.

ما به عنوان یکی از پیشرو ساپونین، شنبلیله عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید فله شنبلیله عصاره ساپونین، با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو