عصاره نخل اره ای

چت کن
جزئیات محصول

برای قرن ها، عصاره خام بزنی باید استفاده شده برای بهبود تولید اسپرم و افزایش اندازه پستان و قدرت جنسی اما itand #39; s موثر و تنها استفاده علمی مبتنی بر این است که بهبود علایم هیپرپلازی خوش خیم پروستات. نخل اره ای تنها گونه در حال حاضر طبقه بندی در جنس Serenoa است. شده است توسط مترادف serrulatum Sabal نامی که از جمله آن هنوز هم اغلب appearin طب جایگزین تعداد شناخته شده است. نخل کوچک به طور معمول با رسیدن به ارتفاع حدود 2-4 متر است. تنه آن وسیع است و آن را در توده یا بیشه های انبوه در زمین های شنی ساحلی یا به عنوان رست در جنگل های کاج و یا چوب جنگلی حمّكس رشد می کند.

نام محصول

عصاره نخل اره ای

بخشی از گیاه استفاده می شود

میوه

مشخصات

25% - 45% اسیدهای چرب
90% روغن نخل اره ای

بسته

25کیلوگرم/درام
بشکه فلزی/180 کیلوگرم

نخل اره ای کوچک، نخل مانند گیاه بومی آمریکای شمالی است. آمریکایی های بومی و اولیه مهاجران آمریکایی توت مورد استفاده برای درمان مشکلات مربوط به اندام تناسلی و ادراری و دستگاه تناسلی. این گیاه به نام andquot بوته catheterandquot; با توجه به اثر درمانی خود را در گردن مثانه و پروستات در مردان. نخل اره ای به طور گسترده ای در آلمان، کانادا، انگلستان و در حال حاضر ایالات متحده برای بهره گیری مواد مغذی پروستات و مجرای ادراری استفاده می شود. آن به عنوان داروی مقوی غرایز جنسی برای مردان و زنان به بازار عرضه شده است.
ترکیبات فعال این است که روغن فرار saponin استروئیدی تانن و پلی ساکاریدهای است. نخل اره ای مقوی است و یکی از چند راه حل گیاهی است که در نظر گرفته شود آنابولیک است--آن را تقویت می کند و ایجاد بافت های بدن.
برای مردان آن غده پروستات بزرگ شده و ضعف را درمان می کند. این اقدام قابل توجهی در درمان از شرایط مربوط به هیپرتروفی خوش خیم پروستات (BPH) نشان داده است.
عصاره نخل اره ای با این نسخهها کار برای جلوگیری از تستوسترون از تبدیل به دی هیدروتستوسترون، هورمون فکر به علت سلول های سجده به ضرب, منجر به بزرگ شدن پروستات. این عمدتا استفاده می شود به عنوان مدر و به تن مثانه ادرار بهبود و تسکین فشار. استفاده منظم از بزنی ممکن است کاهش فرکانس ادرار به خصوص در طول شب، اجازه می دهد اخراج کامل مثانه و کاهش التهاب مثانه و سجده بزرگ.
نخل اره ای تنها گونه در حال حاضر طبقه بندی در جنس Serenoa است. شده است توسط anumber مترادف Sabal serrulatum که نام آن هنوز هم اغلب در alternativemedicine ظاهر می شود از جمله شناخته شده است. نخل کوچک به طور معمول با رسیدن به ارتفاع حدود 2-4 متر (3 – 6 فوت) است. تنه آن وسیع است و آن را در توده یا بیشه های انبوه در زمین های شنی ساحلی یا به عنوان رست در کاج جنگل orhardwood حمّكس رشد می کند.
همچنین آنجا داخلی جنوب آرکانزاس اما بومی جنوب شرقی ایالات متحده, اغلب در دشت ساحلی خلیج فارس و اقیانوس اطلس است. این گیاه دلچسب است; بسیار آهسته رو به رشد و طولانی زندگی می کردند با برخی از گیاهان به خصوص در فلوریدا که احتمالا به قدمت 500-700 سال.
نخل اره ای مانع عمل تستوسترون در پروستات، بنابراین به طور گسترده ای برای درمان BPH استفاده می شود.
•Saw نخل باد بزنی نیز مانع اتصال DHT به گیرنده های آندروژن، از این رو با ریزش مو کمک می کند.
•Saw نخل باد بزنی مهار فعالیت گیرنده آندروژن و استروژن و کمک می کند تا زنان و مردان
تعادل هورمون.
نخل باد بزنی درمان التهاب •Saw: گیاه کمک می کند تا درمان التهاب مثانه و ادرار کمک می کند.
•Saw نخل باد بزنی برای زنان: زنان همچنین استفاده از گیاه بزنی به تحریک پستان بزرگ شدن و
همچنین برای درمان تحریک پذیری رحم.
•Saw نخل باد بزنی نیز مورد استفاده در درمان ناتوانی جنسی، سردی، و همچنین به عنوان داروی مقوی غرایز جنسی استفاده می شود. برخی از newevidence نشان می دهد که نخل اره ای نیز ممکن است با کمبود تیروئید کمک می کند.
•Saw نخل باد بزنی به پاک کردن گرفتگی قفسه سینه، درمان سرفه استفاده می شود.

ما به عنوان یکی از پیشرو نخل باد بزنی اره عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما بزنی فله خرید عصاره با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو