عصاره استویا

چت کن
جزئیات محصول

استویا (Stevioside Rebaudioside A) طبیعی و مشتق شده از برگ گیاه استویا است، هر گونه مواد شیمیایی مضر اغلب در بر داشت در شیرین کننده های مصنوعی را شامل شود. استویا امن برای بیماران دیابتی است برای کمک به جلوگیری از پوسیدگی دندان نشان داده شده است و حتی توسط سازمان بهداشت جهانی برای استفاده به عنوان یک درمان برای فشار خون بالا توصیه شده است. با جایگزین کردن شکر شکر، مصرف کنندگان بالقوه مصرف کالری کمک به کاهش چاقی و دیگر خطرات بهداشتی مرتبط را كاهش مي­دهد.

نام محصول

عصاره استویا

بخشی از گیاه استفاده می شود

برگ

مشخصات

TG60 - 90%
Rebaudioside 60% 90% 95%، 97%، 98% توسط HPLC
Stevioside 60% 80% 85% 90% 95% 97 ٪، 98% 99% توسط HPLC
کل گلیکوزیدها گلیکوزیدهای 90%-98%

بسته

25کیلوگرم/درام

سفید سفید پودر و یا دانه های با طعم سرد. Itand #39; s 250 بار شیرین تر از نیشکر که کمی
طعم تلخ در غلظت های بالا. طعم شیرین می تواند در دهان طولانی. نقطه ذوب آن 196-198 درجه سانتیگراد است و می تواند مقاومت به درجه حرارت بالا و با ثبات تر در محلول اسیدی و قلیایی (PH5-7). Stevioside محلول در اتانول است. متعلق به محصولات غیر تخمیری، پس از آن می تواند مورد استفاده در مواد غذایی است که دشوار است به استریل توسط گرم و Maillard قهوه ای واکنش تا حفظ رنگ سفید است. Itand #39; s بسیار نزدیک تر به نیشکر در مقایسه با سایر شیرین کننده های طبیعی، در حالی که نقطه ضعف بزرگ وزن مولکولی و نفوذ پذیری ضعیف است. Stevioside جذب حداکثر در طول موج ماوراء بنفش استفاده 210nM، بنابراین می تواند به عنوان پایه کمی استفاده می شود.
طبقه بندی: Stevioside 90-98%
ویژگی:
1-طبیعی
استویا شیرین کننده سبز طبیعی است که از استویا برگ استخراج شده و ثابت شد که به andquot است. Foodandquot سبز; توسط مرکز چین توسعه مواد غذایی سبز.
2. امن
استویا به عنوان مکمل های غذایی برای بیش از 400 سال در پاراگوئه استفاده شده است. سوخت و ساز، بدون سمیت است که تایید شده و به طور گسترده ای استفاده شده در چین، ژاپن، کره، تایوان، اندونزی، روسیه، ایالات متحده آمریکا، پاراگوئه، برزیل، استرالیا و غيره را پیوستن.
3-شیرینی
Itand #39; s 250 بار شیرین تر از نیشکر است. Stevioside و مواد تشکیل دهنده اصلی در استفاده از استویا، که طعم خنک و طراوت و نرم Rebaudioside A هستند.
4. کم کالری
1/300 نیشکر.
5. سالم
Stevioside مکمل تغذیه خوب و سلامت مواد غذایی برای انسان در حرفه پزشکی بین المللی نامیده می شود. و مردم بومی به عنوان درمان گیاهی سرماخوردگی، آنفولانزا، بیماری احتقانی مانند فيستول 400 سال پیش. پژوهش های نوین پزشکی در بر داشت که استویا نه تنها مردم تنظیم قند خون و فشار خون و افزایش انرژی و قدرت مغز شمرد، می تواند کمک کند اما منجر به رژیم غذایی انسان و وزن مطبوع. در همین حال نقش خوب در محصولات مراقبت از پوست و درمان بیماری های پوست مختلف است.
6. پایدار
استویا در اسید پایدار است، قلیایی گرم، نور است و غیر تخمیری، که هرگز پس از ذخیره سازی طولانی و هیچ واکنش براونینگ از طریق حرارت برخورد کپک زده می تواند. به عنوان شیرین کننده طبیعی برای جلوگیری از رشد باکتری ها و ماندگاری در مواد غذایی و نوشیدنی های طولانی است
استخراج ویژگی از استویا برگ:
1. خالص طعم اصلی طعم و عطر و طعم
2. از طریق مسنجر، محلول در آب
3 بدون هیچ addtive نگهدارنده و رنگدانه
عملکرد صتفي برگ استخراج:
شیرینی (1) بالا و حرارت کم و خود شیرینی است 200 - 300 بار که از دو نوع ارزش حرارتی است فقط 1/300
(2) افتادن قند خون و کاهش فشار
(3) آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای بیمارانی که فشار خون یا دیابت
(4) هضم promot بهبود لوزالمعده و طحال
کاربرد محصول:
Stevioside پرکاربرد در مواد غذایی آشامیدنی طب شیمیایی شراب، آرایشی و بهداشتی و حتی در زمینه داروسازی در جای دیگر sugars.etc.Compare با دو نوع است، آن می تواند هزینه 60% را ذخیره کنید. Stevioside مشخصه رنگ سفید طعم خوب و بوی عجیب و غریب هیچ است. Itand #39; s توسعه گسترده و چشم انداز خوب در منابع جدید شکر.

ما به عنوان یکی از پیشرو استویا عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما استویا عمده عصاره با قیمت مناسب خرید از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو