عصاره مرکبات بهار نارنج

چت کن
جزئیات محصول

مرکبات بهار نارنج, همچنین شناخته شده به عنوان تلخ پرتقال یا اورنج سویل گیاه مورد استفاده برای مقاصد دارویی در چین و آمریکای جنوبی و هند و آمریکای شمالی است. قطعه ای از اخبار منتشر شده در آمریکا قلب Associationand #39; s مجله سکته مغزی، نشان می دهد که خوردن مرکبات womenand را کاهش ممکن است #39; s خطر سکته مغزی.

نام محصول

Aurantiumextract مرکبات

Partof گیاه استفاده می شود

میوه

مشخصات

Synephrine 6% - 98%


Bioflavones 40%


Hesperidin 20% - 40%

بسته

25کیلوگرم/درام

عصاره مرکبات بهار نارنج به درخت مرکبات و میوه آن اشاره دارد. این هیبرید بین ماکسیما مرکبات و مرکبات reticulate. بسیاری از گونه های نارنج (مرکبات بهار نارنج) برای خود روغن ضروری است که در عطر، طعم دهنده و به عنوان حلال استفاده می شود استفاده می شود.
مرکبات بهار نارنج عصاره نیز در طب گیاهی به عنوان محرک و اشتها بازدارنده، به دلیل مواد تشکیل دهنده فعال آن کار synephrine مکمل های مرکبات بهار نارنج به تعدادی از عوارض جانبی جدی و مرگ و میر مرتبط است و گروه های مصرف کننده مدافع اجتناب از استفاده های دارویی میوه.
عصاره مرکبات بهار نارنج است مواد مخدر معمولا برای کاهش وزن استفاده می شود. در حالی که اثر آن به طور گسترده ای مورد بحث است، مرکبات بهار نارنج extracthas به دست اورد محبوبیت قابل توجهی به عنوان یک جایگزین برای افدرین و مواد مرتبط است که در بسیاری از کشورها با توجه به خطرات بهداشتی و استفاده از آن به عنوان پیشرو در تولید غیرقانونی متامفتامین غیر قانونی و یا محدود شده است.
وجود دارد اما هیچ اتفاق divertedcitrus extractfor بهار نارنج تولید روغن آفتابگردان آمفتامین، و به طور طبیعی occurringcitrus extractis بهار نارنج به دلیل فنلی آن گروه، نامناسب برای چنین انحراف. محصولات حاوی نارنج یا synephrine باعث عوارض قلبی و عروقی مشکوک هستند.
Extractis مرکبات بهار نارنج عمدتا از میوه نارس مرکبات بهار نارنج درخت نسبتا کوچک مرکبات، که چند تن از نام های شایع تر آن شامل نارنج و نارنج و Zhi شیعه گرفته شده.
Synephrineis مشتق شده از درخت میوه معروف مرکبات بهار نارنج که بومی ویتنام است. آن canstimulant دستگاه عصبی سمپاتیک که به نوبه خود باعث ایجاد افزایش در تعداد ضربان قلب. همچنین مکمل بسیار خوبی برای اجازه می دهد بدن شما توانایی انتشار از سلول های چربی به انرژی است که به تجزیه و تحلیل چربی سوخته چربی و افزایش متابولیسم شما استراحت است.
1. بهبود عملکرد ویتامین c: تسکین coaggualtion سلول های خون در ملتحمه گینه خوک به دلیل کمبود ویتامین c; همچنین گزارش شده است که آن می تواند کاهش سلول های خون coaggualtion در اسب است. هنگامی که محصول تغذیه با thrombogenic فید یا خوراک است که atherosis ممکن است باعث طول عمر موش طولانی مدت است. thevitamin cconcentration در غده آدرنال طحال و سلول های سفید خون در خوکچه را بالا می برد.
2. ضد ویروسی قابلیت: هنگامی که fibrocytes موش با محصول در 200 گرم/میلی لیتر محلول درمان سلول می تواند حمله از ویروس دهاني phlyctenular 24 ساعت مقاومت. سلول های هلا با محصول درمان می تواند مقاومت به عفونت از ویروس آنفولانزا. فعالیت ضد ویروسی محصول ممکن است توسط hyaluronidase3 در ضعیف شده. دیگر: جلوگیری از آسیب ناشی از سرما; مهار آلدهید ردوکتاز در لنز چشم موش.

ما به عنوان یکی از پیشرو مرکبات بهار نارنج عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید فله عصاره بهار نارنج مرکبات با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو