عصاره علف هفت بند Cusidatum

چت کن
جزئیات محصول

علف هفت بند cuspidatum توزیع عمدتا در ChinaIn جنوب ابزاری ریشه برای دارویی فعال خون خون گرفتگی قاعدگی به سرفه، و غیره. ریشه و ریزوم های حاوی گلیکوزید انثرسن رایگان quinone و anthraquinone. عمدتا برای emodin emodin متیل اتر و ریواس، فنل و انثرسن گرديد، گلیکوزید انثرسن ب همچنین در ریشه حاوی 3، 4، 5-3 هیدروکسی stilbene - 3 - بتا - D - گلوکز گرديد.

نام محصول

عصاره علف هفت بند cuspidatum

بخشی از گیاه استفاده می شود

ریشه

مشخصات

رسوراترول 50% HPLC


رسوراترول 98% HPLC


رسوراترول محلول در آب


رسوراترول استیل


Pterostilbene

Polygonumcuspidatum یکی از گیاهان polygonaceae در چین و ژاپن در طب سنتی مورد استفاده در درمان انواع بیماریها از جمله عفونت های قارچی، انواع التهاب پوست، بیماری های قلبی عروقی و بیماری های کبدی، و غیره است. رسوراترول و emodin جزء اصلی کاربردی در knotweed غول پیکر است. مطالعات نشان داده اند که رسوراترول و emodin نشان داد طیف وسیعی از خواص آنتی اکسیدان مانند اکسیداسیون LDL کلسترول و پراکسيداسيون. رسوراترول نشان می دهد که کمک به سلامت قلب و عروق و تقویت گردش خون در همان زمان، کاهش درد، حرارت و رطوبت به سم به خلط. شامل مواد تشکیل دهنده دیگر دن انثرسن کتون, emodin متیل اتر و rhein ضد التهابی و حذف فعالیت های مفاصل و ضد میکروبی.

رسوراترول phytoalexin طبیعی تولید شده توسط برخی از گیاهان عالی در پاسخ به آسیب و یا عفونت قارچی است. Phytoalexins مواد شیمیایی تولید شده توسط گیاهان به عنوان دفاع در برابر عفونت توسط میکروارگانیسم های بیماری زا مانند قارچ ها هستند. Alexin است از یونانی به معنی. رسوراترول نیز ممکن است فعالیت مانند alexin برای انسان داشته باشد.
رسوراترول یک جزء فعال استخراج شده از Huzhang (علف هفت بند cuspidatum) Huzhang (andquot; caneandquot ببر;) یا غول knotweed گونه آسیای شرقی (علف هفت بند cuspidatum) متعلق به خانواده Polygonaceae است. مستند استفاده در طب سنتی چینی تاریخ به قرن اول قبل از میلاد و معاصر استفاده پزشکی پشتیبانی توسط نتایج بالینی عبارتند از حاد عفونت میکروبی و یا هپاتیت ویروسی شیمیایی یا تابش ناشي leukocytopenia آترواسکلروز و چربي
Polugnum cuspidatum عصاره • مزایای بهداشت و درمان ضد سرطان
• اثر بر روی سیستم قلبی عروقی
• ضد باکتری و ضد قارچ
• تغذیه و محافظت از کبد
• آنتی اکسیدان و امکان خاموش کردن رادیکال های آزاد
• تاثیر بر متابولیسم استخوان موضوع
نرم افزار
1. کاربردی در زمینه سلامت محصول، آن به طور گسترده ای به انواع محصولات بهداشتی برای جلوگیری از بیماری های مزمن و یا تسکین علائم سندرم climacteric اضافه شده است.
2 در زمینه لوازم آرایشی استفاده, این به طور گسترده ای به مواد آرایشی با تابع تاخیر انداختن پیری اضافه شده و پوست فشرده, بنابراین پوست خیلی صاف و ظریف را.
3. کاربردی در زمینه های دارویی، آن به طور گسترده ای به پزشکی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در درمان بیماری های مزمن مانند بیماری های قلبی-عروقي مغز, بیماری کلیوی, دیابت افزوده می شود.

ما به عنوان یکی از پیشرو cusidatum علف هفت بند عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما cusidatum علف هفت بند فله خرید عصاره با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو