خربزه تلخ عصاره

چت کن
جزئیات محصول

تلخ است هندوانه میوه momordica charantia ل تولید در مناطق گرمسیری. این طعم تلخ با ویژگی های مشخصه خنکی. با توجه به فارماکولوژی سنتی چینی.
می تواند حرارت اخراج، روشن چشم، از بین بردن سم، کاهش قند خون و تقویت بدن انسان. این است که در نسخه های محلی در هند و آفریقا و جنوب شرقی آمریکا استفاده می شود. Chrantin، ماده فعال در آن زرد به پودر زرد طعم تلخ است. آن را درمان می pyreticosis، polydipsia، سکته مغزی summerheat, تب بالا و درد، carbuncle، حمره apthae بدخیم، دیابت و ایدز.

نام محصول

خربزه تلخ عصاره

بخشی از گیاه استفاده می شود

میوه

مشخصات

Charantin 10% - 20%

بسته

25کیلوگرم/درام

Momordicacharantia گیاهی متعلق به خانواده cucuritaceae و معمولا به عنوان خربزه تلخ شناخته شده است. میوه های حساس به لمس جوان خوراکی است. به دلیل طعم و مزه این شهرت زحمت بدست می آورد. بومی مناطق استوایی آسیا و به طور گسترده ای توزیع شده در آذزبایجان مناطق استوایی و منطقه معتدل گرم است. خربزه تلخ سرشار از ویتامین B، C، کلسیم، آهن و غيره است.
لی شیعه اینکه دانشمند پزشکی در Chinaand #39; s سلسله مینگ گفت که خربزه تلخ ofandquot اثر; «««حذف؛ حرارت بد کاهش خستگی، تمیز کردن ذهن پاک دید چی tonifying و ذوق andquot یانگ. با توجه به کشف تحقیقات مدرن آن می توانید پایین آوردن قند خون بدیهی است. اثر درمانی خاصی به دیابت است. آن جلوه خاصی به بیماری های ویروسی است
و سرطان.
در طب گیاهی سنتی خربزه تلخ است برای تحریک عملکرد دستگاه گوارش و اشتها را بهبود می بخشد تصور. این هنوز تست شده در مطالعات انسانی است. قلم دوم از اقلام مواد غذایی نسبتا شایع بودن، خربزه تلخ به طور سنتی برای مجموعه ای از شرایط مردم در مناطق گرمسیری استفاده شد. متعدد عفونت سرطان و دیابت شایع ترین شرایط آن ادعا شد به improve.1 میوه نارس دانه و بخش های هوایی از charantia Momordica می است. در نقاط مختلف جهان برای درمان دیابت استفاده شده است. برگ و میوه هر دو چای را تشکیل و آبجو یا سوپ فصل در جهان غرب استفاده شده است. امروزه کپسول خربزه تلخ و tinctures در جهان غرب که در طب گیاهی آنها برای دیابت، HIV و سایر ویروس ها، سرماخوردگی و آنفلوآنزا و پسوریازیس استفاده می شود به طور گسترده ای در دسترس هستند.
گلابی درخت گل حنا بوی تلخ، غیر سمی، جنسی سرد، به قلب، کبد، طحال، ریه روشن حرارت فرو نشاندن تشنگی سقوط فشار خون، چربي خون است.
حضور گرمازدگي polydipsia حرارت furuncle حرارت بیش از حد گز، اسهال، درد، ورم ملتحمه، درد، قرمز و متورم carbuncle حمره سوختگی کم ادراری و سایر اختلالات متورم. علاوه بر این، محتوای ویتامین ث گلابی درخت گل حنا بسیار بالا است، را جلوگیری از اسکوروی غشاء حفاظت، جلوگیری از تصلب شرایین، بهبود توانایی استرس بدن، محافظت از قلب، و غیره
تعریف:
خربزه تلخ عصاره شکل متمرکز میوه هندوانه تلخ است. خربزه تلخ vining گیاه گرمسیری است که مربوط به خیار و خربزه می باشد. گیاه عمدتا در جنوب آسیا و چین و شمال و جنوب نروید.
میوه رسیده خربزه تلخ به برخی از اثرات ضد سرطان قابل توجه نمایشگاه پیشنهاد شده اما مطلقا هیچ مدرکی است که آن می تواند به درمان سرطان وجود دارد. با این حال، مطالعات اولیه برای تایید که خربزه تلخ ممکن است بهبود کنترل قند خون در افراد مبتلا به دیابت بزرگسالان (نوع دوم دیابت) ظاهر می شود.
تابع
1. حاضر اثر: تلخ عصاره هندوانه است عملکرد تنظیم سطح قند خون. خربزه تلخ حاوی ساپونین، استروئیدی مانند charantin پپتیدی مانند انسولین و آلکالوئید، این مواد تلخ خربزه سقوط sugaractivity خون را.
2. ضد ویروسی تابع: عصاره استاندارد خربزه تلخ موثر برای پسوریازیس و حساسیت های ناشی از سرطان، عوارض عصبی ناشی از درد تایید شده است و شروع آب مروارید یا رتینوپاتی و inhibite ویروس ایدز توسط تصفیه tviral DNA از بین بردن تاخیر ممکن است.
3. خوب اثر برای از دست دادن وزن: RPA استخراج شده از عصاره هندوانه تلخ اثر خوبی برای کاهش وزن است.

ما به عنوان یکی از پیشرو خربزه تلخ عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید فله خربزه تلخ عصاره با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو