Rhodio عصاره ریشه گیاه مورت

چت کن
جزئیات محصول

Rhodiola روزهآ از گياه rhodiola روزهآ استخراج شده است. نیز نامیده می شود و #39؛ طلایی rootand #39; rhodiola روزهآ عمدتا یافت در ارتفاعات بالا در آسیا و اروپا در حال رشد است. Rhodiola روزهآ متعلق به گروه گیاه Crassuleae و rhodiola روزهآ می تواند دستیابی به رشد ارتفاع 12 30 اینچ. با فراوانی از شکوفه های زرد، گياه rhodiola روزهآ تولید عطر قطعی هنگامی که آن را قطع.

نام محصول

Rhodiola عصاره roasea

بخشی از گیاه استفاده می شود

ریشه

مشخصات

1% - 10% Rosavins
1% - 5% Salidrosides

بسته

25کیلوگرم/درام

Rosavin گلیکوزید ترکیب موجود در گياه Rhodiola روزهآ است. آن را به یکی از ترکیبات مسئول اقدامات ضد افسردگی و ضد اضطراب از این گیاه همراه با salidroside به فکر کردم.
Salidroside (Rhodioloside)
نام و نام شیمیایی: 2-(4-hydroxyphenyl) -دی متیل-glucopyranoside
فرمول مولکولی: C14H20O7
Mol. Wt.: 300.304
rhodiola طبیعی گیاه مورت عصاره پودر قرص عصاره گیاه مورت rhodiola
Salidroside (Rhodioloside) ترکیب گلیکوزید در گياه Rhodiola روزهآ است. آن را به یکی از ترکیبات مسئول اقدامات ضد افسردگی و ضد اضطراب از این گیاه همراه با rosavin به فکر کردم. اگرچه بسیاری از Rhodiola تجاری به بازار عرضه شده عصاره گیاه مورت هستند استاندارد برای rosavin مطالب به جای salidroside Salidroside ممکن است فعال تر از rosavin،.

Rhodiola روزهآ است یک گیاه در خانواده Crassulaceae است که در مناطق سرد در جهان افزایش می یابد. این شامل بسیاری از قطب شمال، کوه های آسیای مرکزی، کوه های راکی و نقاط کوهستانی اروپا مانند رشته کوه های آلپ, پیرنه، کوه های کارپات، اسکاندیناوی، ایسلند، بریتانیا و ایرلند. گیاه چند ساله در مناطق به 2280 متر ارتفاع رشد می کند. شاخه های مختلف رشد از همان ریشه ضخیم. شاخه های 5 تا 35 سانتی متر در ارتفاع می رسد. Rhodiola روزهآ دوپايه - داشتن جداگانه زن و مرد گیاهان است.
Rhodiola روزهآ شامل انواع ترکیبات که ممکن است منجر به اثرات آن از جمله کلاس rosavins است که شامل rosavin rosarin و کلوفون. مطالعات متعددی که اجزای فعال ترین احتمال دارد به salidroside (rhodioloside) و tyrosol با دیگر اجزای غیر فعال هنگامی که به تنهایی تجویز شود اما هنگامی که در ترکیب ثابت rhodioloside و rosavin و rosarin و کلوفون استفاده شد مربوط به اثرات نمایش پیشنهاد کرده اند. Rosavin، rosarin، کلوفون و salidroside (و گاهی اوقات p tyrosol، rhodioniside، rhodiolin و rosiridin) در میان مواد تشکیل دهنده فعال Rhodiola روزهآ هستند، این ترکیبات بیشتر پلی. اگر چه این فیتوکمیکال ها به طور معمول به عنوان خاص به عصاره Rhodiola ذکر شد، بسیاری از دیگر تشکیل دهنده فنلی آنتی اکسیدان ها، از جمله proanthocyanidins و quercetin و گالیک اسید و chlorogenic اسید و کائمفارول وجود دارد.

Rhodiola roseaand #39; s اثرات بالقوه هستند مربوط به بهینه سازی سطح سروتونین و دوپامین به علت مهار مونوآمین اکسیداز و تأثير آن بر پپتیدهای مخدر مانند beta-endorphins، اگر چه این مکانیسم خاص neurochemical هنوز به وضوح با مطالعات علمی مستند شده است.
Rhodiola میان کلاس مشتقات گیاهی به نام adaptogens است که متفاوت از محرک های شیمیایی مانند نیکوتین, و همان اثرات فیزیولوژیکی است گنجانده شده است.
در روسیه و اسکاندیناوی Rhodiola روزهآ قرن ها استفاده شده است برای مقابله با آب و هوای سرد سیبری و زندگی پر استرس. این تاثیرات با شواهد در مدل های آزمایشگاهی از استرس با استفاده از نماتد C. elegans و موش در Rhodiola که به طور موثر مانع از استرس ناشی از تغییر در اشتها و فعالیت های فیزیکی و افزایش وزن و فحلی چرخه ارائه شده بودند.
ایمنی
Rhodiola روزهآ عصاره امن و بدون عوارض جانبی گرفته اند است.
دوز
• دوز معمولی 200-700 میلی گرم در روز (معمولا در 2-3 دوز در طول روز) است.
• پزشکان مشورت برای جزئیات شرایط مختلف.
اگر چه تزریق نیز در دسترس هستند Rhodiola عصاره گیاه مورت عمدتا بصورت کپسول یا قرص استفاده می شود. معمولا حاوی 100 میلی گرم از مقدار استاندارد rosavins 3 درصد و 0.8 – 1 کپسول و قرص salidroside درصد چون نسبت به طور طبیعی این ترکیبات در ریشه گیاه مورت Rhodiola است حدود 3:1، و البته، آنها شامل بسیاری از دیگر مشکوک فعال بیوشیمی در گیاه (12 نوع یا انواع 28 هستند تنها دو اعلاميه توسط برخی از شرکت ها در این خط).
توابع اصلی:
3.Antibacterial ضد التهابی;
4 رنگ مواد غذایی طبیعی، داشتن رنگ قوی توانایی مقاومت در برابر حرارت خوب و مقاومت در برابر نور است.
1-افزایش ایمنی
این تحریک سیستم ایمنی بدن به دو روش:
1st.the مستقیم تحریک خاص به دفاع ایمنی (تحریک سلول های ایمنی یکی از مهم ترین نوع: سلولهای کشنده طبیعی. NK-cell جستجو و نابود کردن سلول های بدن آلوده). Rhodiola بهبود ایمنی بدن سلول های T می کند سیستم ایمنی بدن به حالت عادی بازگشت. این نشان می دهد که آن می تواند افزایش توانایی مقاومت به این دارو که آلوده و به تدریج انباشته شده بود.
2nd.making بدن را از فشار. هنگامی که ما تحت فشار برای بلند مدت هستند و همچنان به جذب انرژی از سیستم های دیگر، آن منجر به سیستم ایمنی responseand #39; s کاهش و healthand #39; s زوال. Rhodiola همچنین ایمنی سلول B از مهار ناشی از استرس و خستگی, نتیجه افزایش ایمنی سلول B جلوگیری می توانید.
2. ضد افسردگی
Rhodiola سرعت پیش ساز سروتونین، تریپتوفان و 5 هیدروکسی تریپتوفان در انتقال به مغز را افزایش می دهد.
3-حفاظت از قلب و عروق
Rhodiola کاهش آسیب بافت قلب و عروق و اختلال ناشی از استرس. این می تواند محافظت از بافت قلب و عروق تحت کاتکول آمین ناشی از استرس و آریتمی ناشی از غده آدرنال را کاهش می دهد. Rhodiola به تنظیم ضربان قلب و بنابراین جلوگیری از آریتمی های قلبی.
4. موثر آنتی اکسیدان
Rhodiola توانایی آنتی اکسیدان است. محدود کردن عوارض آسیب رادیکال های آزاد که به طور موثر می تواند مقاومت به این بیماری به علت پیری.
5. افزایش قابلیت های انسانی
Rhodiola به بهبود نسبت عضله و چربی و بهبود سطح هموگلوبين خون و سلول های قرمز خون.
6 فعالیت-ضد سرطان
مصرف عصاره گیاه مورت Rhodiola مستقیم حدود لوئیس ریه neoplasmand #39; s رشد و انتقال بشود. وقتی Rhodiola عصاره و ضد تومور مواد مخدر، سیکلوفسفامید برای درمان تومور همان ترکیب می شوند، اثر ضد تومور و ضد متاستاز هستند به طور موثر ترویج. آن نیز می تواند ایمنی سرطان مثانه و سیستم ادراری را بهبود بخشد.
7. به منظور افزایش عملکرد جنسی
8-به منظور افزایش حافظه

ما به عنوان یکی از پیشرو rhodio ریشه گیاه مورت عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما به ریشه گیاه مورت rhodio فله خرید عصاره با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو