عصاره آلوئه ورا

چت کن
جزئیات محصول

آلوئه ورا stemless و یا بسیار کوتاه ریشه گیاه آب دار 60-100 سانتی متر (در 24 – 39) قد بلند، گسترش توسط شیپور خاموشی در حال رشد است. برگ ضخیم و گوشتی، سبز به خاکستری سبز با گونه های برخی از نمایش سفید flecks در آنها بالا و پایین ساقه سطوح است. حاشیه برگ دندانه دار است و دندان های سفید کوچک است. گل ها در تابستان بر روی سنبله تولید تا 90 سانتی متر (در سال 35) بلند، هر گل pendulous با کرولا لوله زرد بودن 2-3 سانتی متر (0.8 – 1.2 در) طولانی. مانند دیگر گونه آلوئه آلوئه ورا وزيکولار – آربوسکولار، همزیستی است که اجازه می دهد دسترسی بهتر گیاه به عناصر غذايی در خاک تشکیل می دهد.
برگ آلوئه ورا حاوی فیتوکمیکال ها مورد مطالعه ممکن است bioactivity acetylated mannans polymannans anthraquinone ج گلیکوزیدهای anthrones anthraquinones دیگر مانند emodin, و لكتين مختلف.

نام محصول

عصاره آلوئه ورا

بخشی از گیاه استفاده می شود

برگ

مشخصات

barbaloin 10% - 90%

بسته

25کیلوگرم/درام

عصاره آلوئه ورا برای قرنها به عنوان یک درمان موضعی برای سوختگی جزئی کاهش و دیگر ناراحتی های پوستی استفاده شده است. آن را نیز ترویج بهبود سوختگی جزئی و زخم های کوچک. نتیجه عصاره آلوئه ورا در زمان انتقال روده کاهش می یابد. در بیماران مبتلا به بیماری های قلبی، برگ آلوئه ورا اضافه شده به رژیم غذایی، کاهش کلسترول تام سرم، سرم، سطح قند خون prandial روزه و پست. عصاره آلوئه ورا توسط فن آوری های پیشرفته از برگ تازه آلوئه ورا استخراج شد. آن است تثبیت، غشاء سترون قبل از بسته بندی germfree و خلاء یخ خشک در دمای معمولی. پلی ساکاریدهای آلوئه اسید های آلی و بسیاری از دیگر اجزای فعال است. به عنوان مواد تشکیل دهنده اصلی در مقالات بهداشت و درمان برای افزایش ایمنی انسان شل روده به تسکین یبوست، کاهش چربی خون و قند, تنظیم فشار خون، تغذیه کبد و معده و حذف specks برای زیبایی علاوه بر استفاده های گسترده ای در صنعت آرایشی و بهداشتی و مراقبت از مو و داروسازی و everage، غذا، این محصول نیز به تصویب رسید.
برگ تازه آلوئه انتخاب جداگانه mesophyll از پوست می شود و دقت و توجه به لمس معماری بیرونی سلول؛ سپس عصاره ژل آب از mesophyll و غشاء - ژل آب در درجه حرارت معمولی اثر خود را degerm; ژل آب را به کنسانتره با تکنولوژی غشاء جدایی و غلظت; در نهایت کنسانتره خشک یخ.
(1) آرامش بخش در روده, اخراج از سم
(2) ارتقاء بهبود inculding burin زخم.
(3) ضد پیری
(4) سفید نگه داشتن پوست وتّنج عوامل و برطرف کردن sopt.
(5) با عملکرد ضد باکتری و ضد التهابی آن concrescence زخم را تسریع می;
(6) حذف مواد زائد از بدن و گردش خون را ترویج.
(7) با عملکرد های سفید و مرطوب کننده پوست به خصوص در درمان آکنه;
(8) حذف درد و درمان خماری بیماری دریازدگی;
(9) جلوگیری از پوست از اشعه UV و ساخت پوست نرم و الاستیک آسیب دیده.
1 مکمل های غذایی، آن را به عنوان دارویی مکمل مغذی استفاده می شود.
2. زمینه دارویی آن استفاده می شود برای درمان یبوست و اخراج از سم و درمان و عملکرد ترویج بازسازی بافت و ضد التهاب دارد
3. زمینه محصول های غذایی و بهداشتی, آلوئه حاوی مقدار زیادی از اسیدهای آمینه و ویتامین ها و مواد معدنی و سایر مواد مغذی که بدن را با مراقبت های بهداشتی بهتر کمک می کند
4. زیبایی زمینه قادر به تغذیه و درمان پوست است.

ما به عنوان یکی از پیشرو آلوئه ورا عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما فله آلوئه ورا عصاره با قیمت مناسب خرید از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو