عصاره هسته انگور

چت کن
جزئیات محصول

مقدمه:
هسته انگور غنی در Oligomers Procyanodolic مجتمع (OPC)، است که یک آنتی اکسیدان قوی است. علاوه بر فوق العاده potence غنی از بیش از 20 برابر بیشتر از ویتامین C، آن را نیز 50 بار بهتر از ویتامین e است این کمک می کند تا به تقویت سیستم ایمنی بدن و همچنین کاهش سرعت روند پیری که از ارزش بازار بسیار بالا است. Proanthocyanidin B2 که به خنثی کردن رادیکال های آزاد که باعث پیری ترکیب های فعال موجود در دانه انگور است. در اروپا، OPC از انگور دانه Proanthocyanidins استخراج شده است به تصویب رسید و برای چند دهه به عنوان یک ترکیب بی خطر و موثر استفاده می شود. آن این است که هیچ سابقه ای از هر سمیت حاد یا مزمن، هیچ واکنش مضر حتی در دوز بسیار بالا. دلایل این عصاره انگور دانه Proanthocyanidins یک ستاره جدید در بازار مکمل غذایی تبدیل شده است.

نام محصول

عصاره هسته انگور

بخشی از گیاه استفاده می شود

دانه

مشخصات

پلی فنول ها 95% Proanthocyanidin98%

بسته

25کیلوگرم/درام

توابع اصلی
Proanthocyanidin نوع bioflavonoid، داشتن antioxidation قوی تر و رادیکال های آزاد، تمیز کردن توانایی است. آن
اثر اکسیداسیون است 50 بار ويتامين e 20 بار از ویتامین C. اصلی توابع به شرح زیر است:
(1) ضد اکسیداسیون,، تمیز کردن رادیکال های آزاد، جلوگیری از پیری پوست و اشعه UV.
(2) از بافت مغز و اعصاب از اکسیداسیون محافظت شود.
(3) حفظ سلامت عروق مویرگی و عروق افزایش کشش عروقی و کاهش خطر بیماری های قلبی عروقی.
(4) ضد سرطان و پیشگیری از سرطان.
(5) کاهش limbswelling و رتینوپاتی reliefing سندرم قبل از قاعدگی مشکلات و کاهش زخم ادم از آسیب و یا ضربه رگ viricose.
نرم افزار
1. کاربردی در زمینه مواد غذایی itand #39; s به کیک و پنیر به عنوان تغذیه exhanancer و inartificial نگهدارنده اضافه شده;
2. اعمال در زمینه محصولات بهداشتی, itand #39; s به کپسول است، و در حال حاضر یکی از ده بالا salable گیاهی طبیعی extact محصولات تبدیل شده است و صاحب شهرت andquot; productandquot مراقبت های بهداشتی طبیعی; و andquot؛ خوراکی cosmeticsandquot; در آمریکا;
3. اعمال شده در زمینه داروسازی، آن aslo مورد استفاده در درمان بیماری های قلبی عروقی است.
4. اعمال در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی itand #39; s عامل اصلی اثر پررنگ لوسیون یا کرم. این اثر refirming، مقاومت در برابر چین و درمان خال، می توانید آن را به پوست صاف، نفیس و پر از انعطاف پذیری است.

1. قلبی عروقی
تحقیقات که OPCs کمک می کند تا تقویت مویرگ ها، سرخرگ ها و وریدهای, که در آن برنامه های بالینی مختلفی مهم endows اطمینان خاطر داده اند. OPCs به نظر می رسد به ایجاد ثبات در دیواره رگ های خونی کاهش التهاب و به طور کلی حمایت از بافت کلاژن و الاستین.
2. پیری/آلزایمر بیماری
چون OPCs به راحتی می تواند سد مغز خون منتقل می کند، این به طور موثر آسیب بیماری آلزایمر جلوگیری و معکوس که رادیکال های آزاد را به ارگانیسم مغز انجام بشود.

3. مراقبت از پوست
به خاطر فعالیت آنتی اکسیدانی آن OPCs فکر کردم برای جلوگیری از پوست بیش از حد اشعه ماوراء بنفش و رادیکال های آزاد. شواهد قابل توجهی را نشان می دهد که OPCs محافظت و تقویت کلاژن و الاستین پوست, چین و چروک جلوگیری می شود و خاصیت ارتجاعی پوست را نگه داشته است. OPCs صورت کرم درمان محبوب برای پیری پوست در تئوری که توسط تعمیر الاستین و کلاژن پوست به ظاهر جوان باز خواهند هستند.
4. ضد سرطان، ضد التهاب و ضد حساسیت فعالیت
رادیکال های آزاد نقش حیاتی در تشکیل تومور، OPCs است با استفاده از آن فعالیت ضد سرطان. همچنین برای خود مهار عوامل التهابی مانند ص 5-HT و Leukotriene، نیز به عنوان انتخابی است برای اتصال به بافت همبند مفاصل برای تسکین درد و تورم، OPCs است مفید برای انواع آرتروز. فعالیت ضد حساسیت OPCs تصور می شود نتیجه ضد هيستامين. در مقایسه با سایر داروهای ضد حساسیت OPCs اثر همان است و همان عوارض جانبی مانند خواب آلودگی را دارند.

ما به عنوان یکی از پیشرو دانه انگور، عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید عصاره دانه انگور فله با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو