عصاره گون

چت کن
جزئیات محصول

عصاره گون از ریشه Membranaceus گون در خانواده نخود مشتق شده است.
پلی اتیلن گون ریشه نخود فرنگی شیر (با اشاره به گونه گون است که رشد در ایالات متحده) و huangqi نیز معروف است. بخش گیاه استفاده می شود خواص درمانی چهارم ریشه خشک شده هفت ساله در بهار و پاییز جمع آوری شده است.
پلی اتیلن گون adaptogen، است که به آن اثر متعادل در عملکردهای بدن است. گون پلی اتیلن است که برای تقویت یا تن bodyand #39; توسط پزشکان طب سنتی چینی استفاده ها کلی انرژی و زنده دلی، بهبود هضم و حمایت از طحال. مطالعات تایید گون پلی اتیلن حاوی ترکیبات فعال دارو از جمله پلی ساکارید است که سیستم ایمنی بدن را تحریک می کند.

نام محصول

عصاره گون

بخشی از گیاه استفاده می شود

ریشه

مشخصات

پلی 3% - 98%
Astragaloside 98%

بسته

25کیلوگرم/درام

گون عصاره ریشه جنس بزرگ حدود سه هزار گونه از گیاهان و درختچه های کوچک متعلق به خانواده حبوبات Fabaceae و شمارش Faboideae است. بزرگترین جنس گیاهان از نظر گونه های شرح داده شده است. جنس بومی مناطق معتدل نیمکره شمالی است.
Cycloastragenol ساختار شیمیایی مشابه به آنچه در مولکول Astragaloside چهارم، اما کوچکتر است و زیستی قابل توجهی بیشتر فعال کردن دوزهای پایین تر گرفته شود. این در حال حاضر به عنوان ایمنی به دلیل توانایی خود را برای افزایش تکثیر لنفوسیت T استفاده می شود. با این حال، خواص ضد پیری آن استثنایی است که افزایش علاقه به جامعه علمی است. Cycloastragenol تعمیر آسیب DNA توسط آنزیم نوکلئوپروتئین تلومراز فعال که سنتز catalyses و رشد telomeric DNA تحریک. Telomeres از رشته های نازک ساخته شده و در نوک کروموزوم در بر داشت.
حفظ ثبات خود را قادر می سازد تا سلول برای جلوگیری از پیری replicative و تكثير نامحدود فراتر از و #39؛ Hayflick limitand #39;. Telomeres کوتاه در هر چرخه تقسیم سلولی، یا هنگامی که در معرض استرس اکسیداتیو. تا به حال، این ساز پیری و اجتناب ناپذیر شده است.
استخراج توابع گون چیست؟
1. مطالعات مستند که گون افزایش فعالیت انواع مختلفی از سلول های سفید خون و توليد آنتي بادي و اينترفرون بدن خود ضد ویروسی عامل طبیعی را افزایش می دهد.
2. ایمنی را بهبود می بخشد.
3. این گیاه کلاس اول برای حفظ سیستم ایمنی بدن سالم است.
4 به عنوان مقوی سیستم ایمنی بدن گون آن به مبارزه با پاتوژن های خارجی است که شما ممکن است در تماس با بدن کمک می کند.
5. آن نتیجه مستقیم ارگان های ریه و طحال در بدن پشتیبانی می کند. با پشتیبانی از اعضا، انرژی حاصل از مواد غذایی و هوا افزایش می یابد.
6. cardial فعالیت در قلب خسته و فعالیت های کاهش فشار خون و فعالیت های مدر و اثر آرام بخش، تقویت ایمنی
چگونه در مورد کاربرد گون عصاره?
1 ماده-داروسازی.
2. عملکرد و افزودنی های غذایی.
3 محصولات-دام و محصولات.
4. محلول در آب نوشیدنی.
5-در قلب جنبه عروقي مغز, آن می تواند مانع تجمع پلاکت کاهش غلظت خون و انعقاد، استراحت عضله صاف, گسترش از عروقي مغز، کاهش مقاومت عروق، بهبود گردش خون، به خصوص بهبود بخشد microcirculation، نیز می تواند مانع از شکل گیری arterialthrombosis.


ما به عنوان یکی از پیشرو گون عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما گون فله خرید عصاره با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو