عصاره زغال اخته

چت کن
جزئیات محصول

عصاره زغال اخته (Vaccinium Myrtillus L.) است که حاوی آنتوسیانین را بهبود می بخشد microcirculation و بازسازی شبكيه بنفش برای بینایی سالم. عصاره زغال اخته جلوگیری از آب مروارید و دژنراسیون ماکولا, برای اختلال عروقی استفاده می شود.
BilberryExtract
لاتین نام: Vaccinium Myrtillus L.
Molecularformula:C27H31O16
Molecularweight:611.53
CAS:84082-34-8
EINECS:281-983-5
خلوص: ظاهر: purpleredpowder
استخراج نوع: حلال استخراج

نام محصول

عصاره زغال اخته

بخشی از گیاه استفاده می شود

میوه

مشخصات

Anthocyanidins 25% UV
آنتوسیانین/Anthocyanosides 36% HPLC

بسته

25کیلوگرم/درام

مقدمه:
زغال اخته (Vaccinium Myrtillus L.) درختچه زینتی، چند ساله است که معمولا در آب و هوای مختلف در جنگل های مرطوب و moorlands، به ویژه در مناطق subarctic جهان در سوئد، فنلاند، و غیره یافت می شود. سطح متراکم آنتوسیانین در زغال اخته حمایت و محافظت از سازه های کلاژن در عروق خونی چشم اطمینان مویرگ های قوی، سالم است که مواد مغذی حیاتی را به ماهیچه های چشم و اعصاب.
زغال اخته درمان ضعف بینایی و andquot; blindness.andquot شب دیرباز;. تست های بالینی تایید که خوراکی داده آن بهبود دقت بصری در افراد سالم و افراد مبتلا به بیماری های چشم مانند ديده بيماران گلوكوم و نزدیک بینی کمک می کند. در طول جنگ جهانی دوم خلبان نیروی هوایی سلطنتی بریتانیا خوردند زغال اخته نوشیدنی قبل از ماموریت های شب کمک به دید در شب. بهبود میکروسیرکولاسیون و بازسازی شبكيه بنفش، مواد مورد نیاز برای بینایی خوبی اخته را کار می کند.
زغال اخته نیز استفاده می شود ارتباط با دستگاه هاضمه و خون شده و اثرات مثبت را نشان می دهد که درمان واریس ترومبوز و آنژین.
مزایای:
1. بهبود گردش خون به چشم و کمک به فشار چشم و بینایی
2. درمان بیماری های چشمی کاتاراکت گلوکوم، خونریزی eyeground
3. مقابله با اختلالات شبكيه، روز و شب کوری، نزدیک بینی و رنگدانه ارثی
4-درمان اختلالات گردش خون، واریس و دیگر مشکلات وریدی و شریانی
تابع:
1. گیلاس یخ زده منبع غنی از anthocyanosides است، زیرا آسیب مویرگ است عامل اصلی در تعدادی از بیماری دیابتی و رتینوپاتی و گلوکوم و آب مروارید و اختلال چشم macularDegeneration به نام ترکیبات دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی است که مویرگ ها را از آسیب رادیکال های آزاد محافظت می.
2. Anthocyanosides نیز ممکن است ترویج شکل گیری بافت همبند از طریق اثر حفاظتی آنها در سنتز کلاژن و تعمیر و, بنابراین, گردش خون عروق alsoImprove ممکن است.
3. زغال اخته همچنین حاوی ویتامین C، که یک آنتی اکسیدان است.
نرم افزار:
1. درمان اختلالات گردش خون و رگهای واریسی و دیگر مشکلات وریدی و شریانی. بهبود گردش خون به چشم و با فشار چشم و بینایی کمک کند.
2 درمان بیماری های چشمی کاتاراکت گلوکوم، خونریزی eyeground. مقابله با اختلالات شبكيه، روز و شب کوری، نزدیک بینی و رنگدانه ارثی.

ما به عنوان یکی از پیشرو زغال اخته عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید عصاره زغال اخته فله با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو