عصاره برنج سیاه

چت کن
جزئیات محصول

برنج سیاه چیست؟
برنج سیاه و Zimi است از چمن گیاه برنج ویژگی بلند مدت گونه است در گونه های نادر، کشت برنج glutinous متعلق به رده. برنج سیاه ظاهر Mohei غنی از مواد مغذی، مروارید سیاه و پادشاه متر جهان به شهرت. در چین باستان معروف به سیاه و سفید Gongmi برنج با پروتئین، چربی، کربوهیدرات ها، ویتامین های گروه B، ویتامین E، کلسیم، فسفر، پتاسیم، منیزیم، آهن، روي و دیگر مواد مغذی، غنی از مواد مغذی; درمان ضعف بدن، سرگیجه، hyphemia، موهای سفید، بیماری، درد کمر و زانو درد و lassitude اندام; پیشگیری از سرطان.


نام محصول

عصاره برنج سیاه

بخشی از گیاه استفاده می شود

دانه

مشخصات

آلی/معمولی
%-25_% anthocyanin10 عصاره برنج سیاه
Riceprotein سیاه
رنگدانه سیاه برنج
نشاسته مقاوم در برابر برنج سیاه

بسته

25کیلوگرم/درام

برنج سیاه (همچنین به عنوان شناخته شده بنفش برنج) طیف وسیعی از انواع برنج گونه آرايش، که بعضی از برنج glutinous شده است. رقم شامل اما نه محدود به برنج سیاه اندونزی و تایلند برنج سیاه گل یاس. برنج سیاه سرشار از ارزش غذایی است و منبع آهن و ویتامین E و آنتی اکسیدان ها (بیش از در زغال اخته) است. بدنه سبوس (خارجی ترین لایه) برنج سیاه یکی از بالاترین سطح آنتی اکسیدان آنتوسیانین موجود در مواد غذایی است. دانه مقدار مشابه از فیبر مثل برنج قهوه ای برنج قهوه ای و، طعم خفیف و دیوانه. در چین، برنج سیاه برای کلیه و معده و کبد خوب ادعا کرد است. برنج سیاه رنگ سیاه است و معمولا کارتی که پخته شود. رنگ بنفش تیره آن عمدتا با توجه به محتوای آن آنتوسیانین که وزن بالاتر از آن دانه های رنگی دیگر است. مناسب برای ساخت سوپ و دسر و کیک سنتی چینی سیاه برنج یا نان است. رشته های ساخته شده از برنج سیاه نیز تولید شده اند.

برنج سیاه قهوه ای یا سیاه و سفید، مغذی و با ارزش های خوراکی و دارویی است, برنج سیاه دارای سابقه کشت طولانی است که Chinaand #39; s انواع برنج های باستانی و نادر. عصاره برنج سیاه و سفید از برنج سیاه و سفید است که شامل غنی آنتوسیانین استخراج شده است. آنتوسیانین نوع رنگدانه های محلول در آب است که می توان توسط کلروفیل تبدیل می شود و متعلق به فلاونوئیدها از ترکیبات فنلی. مشترک برای یافتن در بافت های گیاهی است. بیش از 300 آنتوسیانین های مختلف در طبیعت وجود دارد. رنگ آنتوسیانین متاثر از عوامل بسیاری از جمله دمای پایین anoxia و کمبود فسفر است.

عملکرد سیاه عصاره برنج چیست؟
1. سیاه عصاره برنج تابع از بین بردن رادیکال های آزاد است.
2. Improvs میوکارد تغذیه و کاهش اکسيژن;
3. سیاه عصاره برنج می تواند اثر در مهار آشکار به شکل گیری از تصلب شرایین.
4. scavenges رادیکال های آزاد, از بین بردن speckles, سلامت قلب و عروق را بهبود می بخشد.
5. طبیعی آنتی اکسیدان.
6. طبیعی رنگدانه.
7. مقاوم در برابر جهش های تابع برای کاهش تشکیل عامل سرطان زا
8. سیاه عصاره برنج اثرات ضد التهابی است که می تواند مانع از جمله التهاب از جمله آرتروز و تورم است.
که در آن برنج سیاه دوز عصاره به اعمال می شود?

1. در زمینه مواد غذایی استفاده آن aslo می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان افزودنی غذایی و رنگ;
2. اعمال در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی، anthocyanidin به طور عمده به عنوان آنتی اکسیدان، جلوگیری از اشعه UV استفاده می شود.
3. کاربردی در زمینه سلامت محصول، برنج سیاه عصاره anthocyanidin کپسول تامین راه های جدید برای درمان بیماری های قلبی عروقی آترواسکلروتیک;

ما به عنوان یکی از پیشرو برنج سیاه عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید عصاره برنج فله سیاه و سفید با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو