Tribulus Terrestris عصاره

چت کن
جزئیات محصول

Tribulus Terrestris چیست؟
Tribulus Terrestris شاخ و برگ گیاهان مطلوب برای athleteand #39; است ها. زیرا اعتقاد بر این است برای افزایش bodyand #39; s اهرم از تستوسترون، شاخ و برگ گیاهان است که به طور گسترده ای به رشد سلولهای عضلانی و افزایش strengh بدن استفاده می شود.
Protodioscin Tribulus Terrestris عصاره جزئیات
Tribulus terrestris است گیاه گل در خانواده Zygophyllaceae، بومی مناطق معتدل و گرمسیری از دنیای قدیم در جنوب اروپا گرم جنوب آسیا، آفریقا و استرالیا. این رشد می تواند حتی در کویر آب و هوای و خاک فقیر. مانند بسیاری از گونه های بزرگ، این گیاه است بسیاری از نامهای رایج از جمله bindii و ماهی و burra gokharu و caltrop، catand #39; ها سر, deviland #39 مژه ها, deviland #39; s خار deviland #39; s علف هرز goathead و puncturevine.
Protodioscin خارخاسک، استخراج برنامه های کاربردی
1. کاربردی در زمینه سلامت محصول، tribulus terrestris عصاره می تواند به عنوان diretics مورد استفاده قرار گیرد، عضله عامل enhaner و aphrodiiac؛
2. کاربردی در زمینه های دارویی، tribulus terrestris عصاره به عنوان دارو از افسرده presure پایین آورنده چربی خون، ضد سرطان و غيره استفاده می شود.

نام محصول

Tribulus Terrestrisextract

بخشی از گیاه استفاده می شود

میوه

مشخصات

ساپونین، 40% - 90%

بسته

25کیلوگرم/درام

این است گفته می شود نزدیک ترین و قوی ترین alterrnative گیاهی طبیعی به هورمون های مصنوعی و اعتقاد بر این به طور موثر درمان dysdunction جنسی و افزایش میل جنسی کند.
در طب گیاهی traditonal گیاه همچنین برای درمان اختلالات ادراری و کاهش فشار خون و کلسترول استفاده می شود.
ساپونین، چیست؟
ساپونین، کلاس ترکیبات شیمیایی به ویژه فراوانی را در گونه های مختلف گیاهی یافت می شوند. Morespecifically، گلیکوزیدهای amphipathic phenomenologically گروه بندی توسط فوم تولید آنها را هنگامی که در محيط های متزلزل مانند صابون و ساختاری با داشتن یک یا چند moieties گلیکوزید آب دوست همراه با مشتق lipophilic triterpene هستند
توابع اصلی
برای درمان اختلالات و ناتوانی جنسی و میل جنسی کم و ناباروری مردان در سطح تستوسترون افزایش می دهد.
به منظور افزایش انرژی و شور و نشاط.
برای کمک به ساخت عضله و قدرت.
نرم افزار
1. کاربردی در زمینه های دارویی، آن معمولا به قرص و کپسول و گرانول به گرم کلیه، طحال را تقویت و افزایش ایمنی انسان ساخته شده است.
2. اعمال در زمینه مواد غذایی، آن عمدتا در انواع آشامیدنی مشروب و مواد غذایی به منظور افزایش ایمنی انسان و ضد پیری استفاده می شود.
تقویت جنسی مشابه و محصولات تغذیه ورزشی
[فواید Tribulus:]
Tribulus است که اغلب برای درمان ناباروری اختلال نعوظ و میل جنسی کم استفاده می شود. در دهه گذشته آن به منظور بهبود عملکرد ورزشی محبوب تبدیل شده است.
Tribulus شده است زیرا تحقیقات انجام شده در بلغارستان و روسیه نشان می دهد که tribulus سطح هورمون تستوسترون (با افزایش هورمون جسم زرد) DHEA و استروژن را افزایش می دهد این شرایط به بازار عرضه شده. طراحی این مطالعات تحقیقاتی است اما زير سوال برد.
یک مطالعه اخیر در بر داشت که چهار هفته مکمل tribulus (در 10 تا 20 میلی گرم در هر کیلوگرم وزن بدن روزانه) تا به حال هیچ تاثیری بر روی هورمون های جنسی مردانه تستوسترون androstenedione یا هورمون جسم زرد در مقایسه با افرادی که tribulus را ندارد.
[تابع برای Tribulus?]
1) اختلال نعوظ
مطالعات اولیه حیوانات که tribulus رفتار جنسی به اوج و افزایش فشار نتیجه intracavernous را بر می داشت. این است که به افزایش تستوسترون نسبت داده شد. وجود دارد havenand #39; t هر مطالعات انسانی خوب طراحی شده برای تایید یافته های اولیه این شده.
ترکیب بدن 2) و عملکرد ورزشی
اگر چه tribulus محبوب به عنوان کمک به عملکرد ورزشی تبدیل شده است، یک مطالعه کوچک اما خوب طراحی شده بر داشت هیچ تاثیری در عملکرد و ترکیب یا ورزش بدن ندارد. پانزده نفر به صورت تصادفي به tribulus (3.21 میلی گرم در هر کیلوگرم وزن بدن روزانه) یا پلاسبو قرار گرفتند.
پس از هشت هفته با مقاومتی هیچ تغییری در وزن بدن درصد چربی رژیم غذایی یا خلق و خوی در دو گروه وجود دارد. چه شگفت آور است که استقامت عضلانی واقع بهبود یافته تر در گروه دارونما بود. افزایش استقامت عضلانی (تعیین حداکثر تعداد تکرار در 100 تا 200 درصد وزن بدن) پرس نیمکت و پای در گروه دارونما. گروه tribulus افزایش قدرت پا مطبوعات تنها تجربه است.
[نرم افزار]
1. کاربردی در زمینه سلامت محصول، می تواند به عنوان diretics مورد استفاده قرار گیرد، عضله عامل enhaner و aphrodiiac.
2. اعمال شده در زمینه داروسازی، آن به عنوان دارو از افسرده presure پایین آورنده چربی خون، ضد سرطان و غيره استفاده می شود.
[Tribulusand #39; s دوز:]
Tribulus terrestris اغلب در دوز بین 85 تا 250 ميلي گرم سه بار در روز، با وعده های غذایی گرفته شده است.

ما به عنوان یکی از پیشرو خارخاسک، عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید فله عصاره وخارخاسک با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو