عصاره Cnidii Fructus

چت کن
جزئیات محصول

Cnidium ممکن است شرایط از جمله ناتوانی جنسی ناباروری زنان خارش واژن، و عفونت های قارچی را بهبود بخشد. اغلب باعث بدتر شدن علائم در مردان با انزال زودرس و مزمن spermatorrhea. Cnidium برخی از کیفیت قابض، که بدان معنی است که آن کمک خواهد کرد که جلوگیری از انزال زودرس در مردان است. علاوه بر این، Cnidium دانه است ویژگی های ضد عفونی کننده و خارج ممکن است به عنوان شستشو در زخم بخصوص در منطقه تناسلی استفاده می شود.
شاخ و برگ گیاهان سالانه، ارتفاع برگ است، compundumbel، ellipsoidal، 2 تا 4 متر طول, حدود 2 میلیمتر در قطر متناوب. خارجی مایل به خاکستری و زرد یا قهوه ای مایل به خاکستری. با 2outcurved stylopods در اجلاس و گاهی با میوه خوب در قاعده ساقه. سطح پشتی mericarps با پنج نازک و لبه های طولی، سطحی ترمیمی، مهره با نخ ناقص با دو قهوه ای و کمی دنده طولی مطرح شده. پیرابر سهل انگار و شکننده، به آسانی مالیده، دانه کوچک، قهوه ای مایل به خاکستری و چرب. بوی معطر; طعم تند و سرد و بی حس.

Productname

عصاره cnidii Fructus

بخشی از گیاه استفاده می شود

میوه

مشخصات

Osthole5 %-98_% HPLC

بسته

25کیلوگرم/درام

Osthole اثر spasmolysising، bloodpressure، ضد آریتمی، کاهش افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن و broad-spectrum antibacterium است. داخل بدن به کلیه و invigorat یانگ نیرو بخش هایی, expell باد گرم و رطوبت به عنوان درمان ناتوانی جنسی، حذف ناباروری لكوره مرض و کمر، در حالی که به خوبی درمان بیماری trichomonad اين vulval و اگزما خارج از درد.
تابع:
1، مطالعات اولیه نشان می دهد برخی از ترکیبات در cnidium monnieri ممکن است اثرات ضد هيستامين، ضد خارش، ضد قارچ، باکتری andanti همراه با داشتن را بر محور هیپوفیز-adrenocortex.
2، استحکام استخوان: مطالعات در جوندگان نشان می دهد که می دهد cnidium monnieri ممکن است بهبود استحکام استخوان (coumarins میوه cnidiummonnier مانع شکل گیری و تمايز multinucleated استئوکلاست موش). کسری کلروفرم از عصاره خام ترین محرک فعالیت داشت. سه coumarins (osthole bergapten و imperatorin) جدا شد و اثرات آنها در گسترش سلاح های استئوپونتين و استئوکلسين مورد بررسی قرار گرفت. Osthole عمده تشکیل pharmacologically فعال قابل توجهی ارتقا cellsand #39; فعالیت. Bergapten imperatorin کمتر از osthole بودند. این نتایج پیشنهاد Cnidium monnieri عصاره ممکن است فعالیت های احتمالی در برابر پوکی استخوان و آن کسری کلروفرم موثره استئوبلاست ها تحریک می تواند.
Cnidium 3، برای درمان اختلال در نعوظ و یا ناتوانی جنسی: در خرگوش، حاوی کومارین ترکیب در cnidium به نام osthol یا osthole پیدا شد به کمک به آرامش cavernosa مجموعه از آلت تناسلی مرد است که کمک به طور بالقوه با جریان خون در آن اختلال در witherectile یافت.
Osthole cnidium مشترک شکل طبیعی استخراج شده است. Cnidium دانه در فرمول طراحی شده برای کلیه ها را گرم و تقویت انرژی یانگ استفاده بسیار معمول است. itand #39; درجه اول به منظور غلبه بر ضعف جنسی و تقویت قدرت جنسی استفاده می شود. کلاسیک در بارها و بارها به آن اشاره کرد به عنوان داروی مقوی غرایز جنسی.
تابع:
1 آن عقیم سازی و ض٠٤ اثر دارد و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای زنان
2 کلیه گرم شدن کره زمین و داروی مقوی غرایز جنسی برای menand #39؛ سلامت جنسی
3 depressurization، اثر ضد آريتمي، درمان بيماري هاي قلبي عروقي
4 عمدتا برای عقیم سازی از خارش پوست و جلوگیری از علائم آلرژی آن به طور گسترده ای در زمینه نرم افزار آرایشی و بهداشتی، استفاده می شود.
برنامه های کاربردی:
Osthole است که به طور گسترده ای در زمینه سلامت محصولات استفاده می شود. Osthole می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان محصول مقوی در ناتوانی جنسی در مردان،
مواد تشکیل دهنده فعال دارو برای بیماری های زنان و زایمان.
Osthole است که به طور گسترده ای در زمینه محصولات پزشکی استفاده می شود. Osthole نیز محصول مقوی در بیماری حاد اگزوداتيو پوست استفاده می شود.
منابع:
عصاره Cnidium رایج است شاخ و برگ گیاهان سالانه، ارتفاع 30 ~ 80 سانتی متر. برگ است متناوب، گل آذين compundumbel. Cremocarp، ellipsoidal، 2 تا 4 متر طول، حدود 2 میلیمتر در قطر. خارجی مایل به خاکستری و زرد یا مایل به خاکستری قهوه ای; با 2outcurved stylopods در اجلاس و گاهی با میوه خوب در قاعده ساقه.
سطح پشتی mericarps با پنج نازک و لبه های طولی، سطحی ترمیمی، مهره با نخ ناقص با دو قهوه ای و کمی دنده طولی مطرح شده. پیرابر سهل انگار و شکننده، به آسانی مالیده، دانه کوچک، قهوه ای مایل به خاکستری و چرب. بوی معطر; طعم تند و سرد و بی حس.

ما به عنوان یکی از پیشرو cnidii fructus عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما cnidii fructus فله خرید عصاره با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو