عصاره گیاه جینسنگ سیبری

چت کن
جزئیات محصول

Eleuthero که در ایالات متحده به عنوان جینسنگ سیبری شناخته شده است برای قرن ها در چین و روسیه استفاده شده است. اگر چه یکی از بستگان دور از آمریکا و آسیا ginsengs (Panax sp.) با برخی از تداخل در استفاده از آن، جینسنگ سیبری گیاه مجزا با اجزای مختلف شیمیایی فعال است. باارزش برای توانایی خود را برای بازگرداندن قدرت افزایش طول عمر افزایش سلامت کلی و تحریک اشتها سالم و حافظه خوب آن به طور گسترده ای در روسیه برای کمک به بدن خود را سازگار به شرایط استرس زا و افزایش بهره وری استفاده می شود.

نام محصول

Siberin درخت جنسهیاجنسان عصاره

بخشی از گیاه استفاده می شود

ریشه و ساقه

مشخصات

Eleutherosides0.8-1.5% HPLC

بسته

25کیلوگرم/درام

در طب چینی است اثرات سودمند آن در andquot; ارزش qiandquot; و توانایی خود را برای درمان andquot; yangandquot; کمبود در طحال و کلیه. مانند panax ginsengs جینسنگ سیبری به adaptogen، که بدان معنی است که کمک می کند تا در شرایط استرس زا و همچنین کمک می کند تا بازگشت بدن به تعادل طبیعی گرفته شده است. بنابراین، به عنوان مثال، adaptogen ممکن است کاهش فشار خون در افرادی که فشار خون بالا، اما آن را در فرد دیگری است که فشار خون بالا بردن. مواد فعال در سیبری جینسنگ eleutherosides (شبیه به ginsenosides گونه درخت) فکر می کنید افزایش استقامت و تحریک سیستم ایمنی بدن.
تا همین اواخر, علمی ترین تحقیقات در جینسنگ سیبری در روسیه صورت گرفت. اين پژوهش تا حد زیادی به حفظ سلامت و تقویت نظام و نه برای درمان اختلالات خاص استفاده از آن را حمایت می کرد. جینسنگ سیبری ممکن است کمک به بدن در مقابله با مواجهه های فیزیکی و ذهنی پر تنش مانند گرما، سرما، خستگی فیزیکی، ویروس ها، باکتری ها، مواد شیمیایی، شدید شرایط کاری، سر و صدا و آلودگی. با تقویت سیستم همچنین جلوگیری از بیماری ممکن است کمک کند.
Eleutherococcus senticosus گونه درختچه های کوچک، چوبی در خانواده Araliaceae بومی به شرق و شمال شرقی آسیا (چین، کره، ژاپن، روسیه) است. آن اغلب در محاوره به عنوان جینسنگ سیبری و eleuthero یا Ciwujia.E می گویند. senticosus تاريخ استفاده در طب سنتی چینی که آن را به عنوان جینسنگ سیبری شناخته شده است. (عصاره گیاه جینسنگ سیبری)
سیبری جینسنگ extractpowder در نظر گرفته می شود adaptogen این بدان معنی است که کمک می کند تا در شرایط استرس زا و همچنین کمک می کند تا بدن به تعادل طبیعی بازگشت. به عنوان مثال، adaptogen تا به کاهش فشار خون در افرادی که فشار خون بالا ممکن است، اما آن ممکن است افزایش فشار خون در افرادی که فشار خون کم است.
مواد تشکیل دهنده فعال در جینسنگ سیبری, eleutherosides, به نام افزایش استقامت و تحریک سیستم ایمنی بدن در نظر گرفت. Ginsengpowder سیبری از ریشه ساخته شده. ریشه شامل مخلوطی از اجزای مشترک برای بسیاری از گیاهان اما با هم در سیبری جینسنگ eleutherosides اتفاق می افتد.
پودر گیاه جینسنگ سیبری ممکن است افزایش خود را bodyand #39; s مقاومت به تنش و جلوگیری از انواع خاصی از بیماری. جینسنگ سیبری ممکن است مفید باشد که در ارتباط با استرس و بدن خستگی ناشی از ویروس ها، باکتری ها، مواد شیمیایی، شدید شرایط کاری، سر و صدا و آلودگی استفاده می شود. همچنین پیشنهاد شده است که پودر جینسنگ سیبری ممکن است کمک به بدن برای نیروی تازه یافتن زمانی که دوره نقاهت بعد از بیماری.
بسیاری از مردم ادعا می کنند که جینسنگ سیبری بسیار مفید برای افزایش عملکرد فیزیکی و روانی است. به طور خاص، از آن شده است گزارش آن سیبری جینسنگ powdercan کمک به افزایش غلظت تمرکز و استقامت فیزیکی. با این حال، تا به امروز، این ادعا نه توسط شواهد تجربی اثبات شده است.
Eleutherosides ساپونین، triterpenoid که lipophilic هستند و که می تواند به گیرنده های هورمون مناسب است. و دارای خواص دارویی مختلف مانند:
1. جلوگیری و تسکین استرس، افزایش انرژی و جلوگیری از بیماری های ناشی از فشار;
2 بهبود حافظه;
3.Anti التهابی;
4. ساکاريد است و می تواند مقاومت در برابر خستگی و resore انرژی به سرعت;
5. رادیولوژی حفاظت;
6. افزایش سیستم تناسلی مرد;
7. تحریک bodyand #39; s سیستم ایمنی بدن و بهبود ایمنی;
8. بهبود گردش خون، سوخت و ساز بدن را ترویج و بهبود پوست در حال اجرا خون به desalt chloas

ما به عنوان یکی از پیشرو جینسنگ سیبری عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما جینسنگ سیبری فله خرید عصاره با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو