عصاره Serrata هوپرزین

چت کن
جزئیات محصول

توضیحات/کنترل:
A هوپرزین نسبت به داروهای مجاز برای درمان آلزایمر، از جمله پیشرو anticholine sterase مواد مخدر پيشاني و tacrine ثابت شده است. هوپرزین A بهبود يادگيري و حافظه در موش بهتر از tacrine. بر خلاف پيشاني و tacrine هوپرزین A اعمال به طور خاص در درد در مغز به جای جای دیگری در بدن پیدا يعنى درد بسیار کمتر در اثر بی ربط هدر رفته است. بر خلاف پيشاني و tacrine A هوپرزین نمی رسد برای اتصال به گیرنده ها در سیستم عصبی مرکزی است که می تواند باعث عوارض جانبی. اثرات آن آخرين 10 تا 12 بار طولانی تر از پيشاني و tacrine (تا 8 ساعت).

نام محصول

Huperzia serrataextract

بخشی از گیاه استفاده می شود

تمام شاخ و برگ گیاهان

مشخصات

1-98% هوپرزین

بسته

25کیلوگرم/درام

* Huperzia serrata (TCM = کیان Ceng Ta/جین وو خوان) گیاه معروف به firmoss است که شامل است
استیل کولین استراز مهار کننده هوپرزین علي این به طور گسترده ای بر ضد nootropic و مکمل های غذایی توزیع شده است.
* این گونه بومی چین، هند و جنوب شرق آسیا است.
* هوپرزین A است مهار کننده برگشت پذیر استیل کولین استراز و آنتاگونیست گیرنده های NMDA که
سد مغز خون می گذرد. 2013 متا آنالیز در بر داشت که یک هوپرزین ممکن است در
بهبود عملکرد شناختی جهانی وضعیت بالینی و فعالیت های روزانه زندگی برای افراد مبتلا به بیماری آلزایمر.
* A هوپرزین نیز به عنوان مکمل غذایی با ادعا ساخته شده برای توانایی خود را برای بهبود عرضه
حافظه و عملکرد ذهنی می باشد. هوپرزین A نیز نقش دارد در درمان داشته باشند

هوپرزین یک ماده استخراج شده از گیاه نام خزه باشگاه چینی (Huperzia serrata) است. در طب سنتی چینی چینی باشگاه خزه طولانی برای کاهش التهاب و به تیز کردن حافظه استفاده شده است. به عنوان مکمل غذایی به فروش هوپرزین ای به طور معمول به عنوان یک درمان برای Alzheimerand #39; تبلیغ است بیماری ها.
A هوپرزین از huperzia serrata استخراج شده است. Inhibititor استیل کولین استراز و آنتاگونیست گیرنده های NMDA است. ساختار مجموعه هوپرزین ای با استیل کولین استراز توسط پراش اشعه ایکس مشخص شده است.
برای چند سال هوپرزین A به عنوان درمان برای بیماری مشخص نورودژنراسيون – بررسی شده است ویژه Alzheimerand #39; بيماری. اگر چه برخی از تحقیقات نشان می دهد ممکن است مفید، کلی شواهد کافی برای آن توصیه شده برای استفاده به عنوان یک داروی را قانع کننده و کمی از آن ایمنی شناخته شده است.
[استفاده از هوپرزین ای]
هوپرزین A به عنوان مهارکننده كولين­استراز نوع طب استفاده می شود برای جلوگیری از شکست استیل کولین (شیمیایی ضروری برای یادگیری و حافظه) یافت شده است.
نه تنها مورد استفاده به عنوان یک درمان برای Alzheimerand #39; s بیماری هوپرزین است همچنین گفت: به منظور افزایش یادگیری و حافظه و محافظت در برابر کاهش شناختی مربوط به عصر.
علاوه بر این، هوپرزین ای گاهی برای افزایش انرژی افزایش هوشیاری و کمک در درمان میاستنی گراویس (يک اختلال خودايمنى که عضلات) استفاده می شود.
A هوپرزین نیز به عنوان مکمل غذایی با ادعا ساخته شده برای توانایی خود را برای بهبود حافظه و عملکرد ذهنی به بازار عرضه شده.
[مزایای هوپرزین ای]
در حالی که تحقیقات در مورد اثرات سلامت هوپرزین است نسبتا محدود thereand #39; s برخی از شواهد که هوپرزین A ممکن است به ارائه مزایای خاص. Hereand #39; s نگاهی به برخی از یافته های کلیدی از تحقیقات موجود:
1) Alzheimerand #39; بيماری
2) افزایش حافظه

ما به عنوان یکی از پیشرو serrata هوپرزین عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما serrata هوپرزین فله خرید عصاره با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو