عصاره کنجد

چت کن
جزئیات محصول

کنجد (منظور بررسي) گیاه گل در جنس منظور است. متعدد اقوام وحشی را در آفریقا و تعداد کمتری در هند رخ می دهد. به طور گسترده ای در مرغداریها و دنیا تابعیت و کشت بذر آن خوراکی است که رشد در غلاف است. کارخانه سالانه به 50 تا 100 سانتیمتر (3.3-1.6 فوت) ارتفاع رو به رشد, روبروی 4 تا 14 سانتی متر (در 1.6 به 5.5) طولانی با تمام حاشیه برگ با; آنها گسترده lanceolate به 5 cm (2 in) گسترده در پایه گیاه باریک شدن تا فقط 1 سانتیمتر (0.4 در) گسترده ای بر روی ساقه گل. گل سفید به رنگ ارغوانی، لوله، 3 تا 5 سانتی متر (1.2-2.0 در) طولانی با دهان چهار lobed است.
کنجد در درجه اول برای آن دانه غنی از روغن است که در انواع رنگ از سفید کرم رشد کرده است به زغال چوب سیاه و سفید. به طور کلی کم رنگ رقم کنجد به نظر می رسد به بیشتر در غرب و شرق میانه با ارزش در حالی که رقم سیاه باارزش در خاور دور.
زنان در بابل باستان غذا خوردن حلوا مخلوطی از عسل و کنجد دانه به طولانی تر کردن جوانان و زیبایی، در حالی که سربازان رومی مخلوط برای قدرت و انرژی می خوردند.

نام محصول

عصاره دانه کنجد

بخشی از گیاه استفاده می شود

دانه

مشخصات

Sesamin 90%

بسته

25کیلوگرم/درام

کنجد در درجه اول برای آن دانه غنی از روغن است که در انواع رنگ از سفید کرم رشد کرده است به زغال چوب سیاه و سفید. به طور کلی کم رنگ رقم کنجد به نظر می رسد به بیشتر در غرب و شرق میانه با ارزش در حالی که رقم سیاه باارزش در خاور دور. زنان در بابل باستان غذا خوردن حلوا مخلوطی از عسل و کنجد دانه به طولانی تر کردن جوانان و زیبایی، در حالی که سربازان رومی مخلوط برای قدرت و انرژی می خوردند.
Sesamin چیست؟
Sesamin مهارکننده غیر رقابتی 5-desaturase، sesamin استخراج شده از بررسي منظور L پودر سفید. Sesaminand #39; s نقطه ذوب است 125 ~ 126 掳C.Sesamin محلول کلروفرم و بنزن و اسید استیک, استون کمی محلول در اتر اتر نفت. Sesamin تقریبا نامحلول در آب، محلول قلیایی و اسید هیدروکلریک.
sesamin مهار تبدیل DGLA به اسید آراشیدونیک و در نتیجه شکل گیری نژادها 2 سری پروستاگلاندین ها را کاهش می دهد. Sesamin می توانید سطح کلسترول را در حالی که افزایش لیپوپروتئین با چگالی بالا (HDL معروف andquot؛ خوب cholesterolandquot؛) کاهش سطح sesamin می تواند مشکل ضد التهابی پوست: sesamin می تواند به مهار رشد سلول های ارشد (سرطان پوست). این می تواند پوست را از اشعه ماوراء بنفش محافظت.
شخصیت:
Neme محصول: کنجد دانه استخراج 98% Sesamin
مشخصات: 98%, 99 درصد
منبع گیاهی: منظور بررسي longum L.Piper
تابع Sesamin:
1. Sesamin در بهبود پروفایل لیپیدی است;
2 Ithas تابع عادی فشار خون;
3. it می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کاهش وزن;
4 کتون تولید را افزایش می دهد;
5. it نیز عملکرد ضد التهاب دارد. Sesamin اثر ضد ویروس و قارچ کش و آنتی اکسیدان ها, حشره کش synergist.
6. آن نیز برای درمان برونشیت استفاده می شود.
7. آن تابع مهار ویروس آنفلوانزا، ویروس سندای و مایکوباکتریوم سل است.
Sesamin ترکیب موجود در دانه های کنجد و روغن کنجد است. متعلق به گروهی از ترکیبات فیبری گیاه شناخته شده به عنوان lignans همراه با lignan از نزدیک مرتبط به نام sesamolin. مطالعات متعدد در موش و موش فواید مختلف sesamin را پیشنهاد کرده اند. این ترکیب برای ترویج اثرات ضد التهابی، عادی سازی فشار خون، کلسترول، کمک به جذب ویتامین E، محافظت از کبد و کمک به کاهش وزن شناخته می شود. علاوه بر اثرات آنتی اکسیدانی اعتقاد بر این است.
مزایای بیشماری را برای مصرف sesamin در حالی که رژیم غذایی وجود دارد. شده است به افزایش bodyand #39; s توانایی برای سوزاندن چربی در حالی که کاهش bodyand #39; s ظرفیت ذخیره سازی چربی ثابت شده است. علاوه بر این, آن کمک می کند تا به لاغر حفظ توده عضلانی. رژیم غذایی محدود شکستن توده برای استفاده به عنوان سوخت در بدن پایین عضله ممکن است این که رژیم غذایی، خصوص سودمند است.
بسیاری از مطالعات در مورد اثرات sesamin در موش و رت، suggestingthatthesameeffectsarelikelyforhumans انجام گرفته است. Itsanti-inflammatoryeffectshavebeenproveninsuchstudieswhereanimalswerefedsesameoil.Otherstudieshaveconfirmedthatsesaminlowersbothserumcholesterolandlivercholesterollevels.Whilethecompoundisalsobelievedtoraisehigh-densitylipoprotein(HDL)cholesterol—oftenreferredtoasandquot;goodcholesterolandquot;—somestudieshavesuggestedthatthismayonlyoccurwhencombinedwithothercompounds.

ما به عنوان یکی از کنجد پیشرو عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید فله عصاره کنجد با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو