عصاره قهوه لوبیا سبز

چت کن
جزئیات محصول

سبز عصاره قهوه لوبیا از اروپا منابع و استاندارد به بیش از 99% اسید Chlorogenic است. اسید Chlorogenic حال حاضر ترکیب در قهوه است. که مدت برای آن خواص مفید شناخته شده است. این مواد تشکیل دهنده فعال akes باقلا سبز قهوه عامل عالی را جذب رادیکال های آزاد اکسیژن; و همچنین کمک به جلوگیری از رادیکال هیدروکسیل، هر دو که منجر به تخریب سلول ها در بدن. قهوه سبز را پلی قوی است که برای کمک به کاهش راديکالهای آزاد اکسيژن در بدن عمل می کنند، اما استاندارد به بیش از 99% Cholorgenic اسید، سیاهرگ ها رژیم غذایی است که به تنظیم سوخت و ساز بدن کمک می کند. نتايج آزمون نشان داد باقلا سبز قهوه بیش از دو برابر میزان قابلیت جذب رادیکال اکسیژن هنگامی که در مقایسه با عصاره دانه انگور و چای سبز.

نام محصول

عصاره قهوه لوبیا سبز

بخشی از گیاه استفاده می شود

میوه

مشخصات

40-50 درصد اسیدهای Chlorogenic
کافئین 5%، 10%

بسته

25کیلوگرم/درام

سبز عصاره قهوه لوبیا ماده ای است که از قهوه سبز unroasted مشتق شده است. عصاره حاوی ترکیبات polyphenolic متعدد مانند اسید chlorogenic. این ترکیبات دارای خواص آنتی اکسیدانی قوی کشف شده است. Unroasted سبز قهوه خیلی بهتر منبع آنتی اکسیدان ها از دانه قهوه بو داده است.

عصاره قهوه لوبیا سبزساخته شده از لوبیا سبز unroasted L فنی و قهوه که مواد مغذی را شده نابود و تغذیه ای ارزش بالاتر از قهوه بو داده است. باقلا سبز سبز قهوه قوی آنتی اکسیدانی و چربی تجمع سرکوب خواص است.
آنتی اکسیدان ها در عصاره قهوه لوبیا سبز را به عنوان شناخته شدهاسید chlorogenic. لاغری و سلامتی ترویج مواد مخدر عمل می کند.
Chlorogenic اسید نشان داده بود که به اثر بازدارندگي بر روی انتقال گلوکز و نیز به تاخیر قابل توجهی جذب گلوكز از روده کوچک یافت شده است. مطالعات chlorogenic اسید را کاهش می دهد خطر ابتلا به دیابت نوع II، باعث کاهش فشار خون و التهاب مبارزه کرده است. عصاره قهوه لوبیا سبز نیز بزرگ برای ورزش فرمولاسیون چون کار می تواند به تحریک تولید کورتیزون و آدرنالین در بدن منجر به افزایش استقامت است. برخی تحقیقات نشان می دهد آن حتی ممکن است کمک به محافظت در برابر بیماری ها مانند بیماری های قلبی عروق سالم نگه داشتن.Rongsheng را سبز قهوه باقلا عصاره محلول در آب، که اجازه می دهد تا علاوه بر آسان آن در نوشیدنی است.

1 Chlorogenic اسید طولانی به عنوان یک آنتی اکسیدان با بالقوه فعالیت های ضد سرطان شناخته شده نیز انتشار قند به جریان خون بعد از غذا را کند می کند.
2 عصاره قهوه لوبیا می تواند سطح قند one'sblood، سرکوب اشتها, کاهش فشار خون و کاهش سطح چربى
3. قهوه باقلا عصاره مفید در مبارزه با رادیکال های آزاد در بدن ما است که می تواند آسیب سلول های ما و کمک به شرایط مانند بیماری های قلبی عروقی است. نتايج آزمون نشان داد باقلا سبز قهوه بیش از دو برابر میزان قابلیت جذب رادیکال اکسیژن هنگامی که در مقایسه با عصاره دانه انگور و چای سبز.
4 عصاره قهوه لوبیا می توانند به عنوان داروی مسکن موثر به خصوص برای داروهای میگرن

توابع اصلی
1 Chlorogenic اسید طولانی به عنوان یک آنتی اکسیدان با بالقوه فعالیت های ضد سرطان شناخته شده نیز انتشار قند به جریان خون بعد از غذا را کند می کند.
2 پایین تر oneand #39; sblood سطح قند سرکوب اشتها, کاهش فشار خون و کاهش سطح چربى.
3. مفید در مبارزه با رادیکال های آزاد در بدن ما است که می تواند آسیب سلول های ما و کمک به شرایط مانند بیماری های قلبی عروقی. نتایج آزمون
باقلا سبز قهوه بیش از دو برابر میزان قابلیت جذب رادیکال اکسیژن هنگامی که در مقایسه با عصاره دانه انگور و چای سبز نشان داد.
4 عمل به عنوان داروی مسکن موثر به خصوص برای داروهای میگرن;
5. خطر دیابت را کاهش می دهد.

ما به عنوان یکی از پیشرو سبز قهوه لوبیا عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید عصاره قهوه لوبیا سبز فله با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو