عصاره پوست درخت بید سفید

چت کن
جزئیات محصول

خانواده بید شامل تعدادی از گونه های مختلف درختان زینتی و درختچه های بومی اروپا و آسیا و مناطقی از شمال امریکا. برخی از بیشتر معمولا شناخته شده بید سفید بید در اروپا (آلبا Salix) بید بید/گربه سیاه و سفید (Salix nigra) کرک بید بید (Salix fragilis)، بنفش (Salix پورپورا) و بید (آلبا Salix) است. پوست درخت بید فروخته شده در اروپا و ایالات متحده معمولا شامل ترکیبی از پوست سفید و بنفش و کرک کبوتر با شکوه.

نام محصول

عصاره پوست درخت بید سفید

بخشی از گیاه استفاده می شود

پوست

مشخصات

Salicin 10% - 90% HPLC

بسته

25کیلوگرم/درام

سفید پوست درخت بید (Salix babylonica) دارای سابقه طولانی استفاده برای کاهش تب و درد است. آن نیز برای درمان التهاب توسط مصریان باستان مورد استفاده بود. بومیان آمریکا به پوست درخت بید در چای به عنوان یک درمان برای کمک به تب ارگنکن را در نظر گرفت. بیش از 100 سال پیش، salicin مواد تشکیل دهنده فعال آن شناخته شده است. سفید پوست درخت بید منبع salicin و دیگر ترکیبات salicylates که در ساختار شبیه به آسپرین (استیل سالیسیلیک اسید) است. پوست درخت بید سفید منبع salicin و دیگر salicylates - ترکیبات است که در ساختار شبیه به آسپرین (استیل سالیسیلیک اسید) است. بومیان آمریکا به زمین بید پوست درخت و پوست درخت چای ارگنکن به عنوان درمان دارویی برای همه چیز از درد به تب استفاده می شود در نظر گرفت. امروز، سفید پوست درخت بید است که اغلب به عنوان جایگزین های طبیعی به آسپرین استفاده می شود--یکی از شایع ترین موارد استفاده در مکمل های غذایی را به عنوان یک مکمل برای کاهش وزن است.
درخت بید سفید در برخی نقاط اروپا و آسیا یافت می شود. عصاره پوست درخت بید سفید دارو برای صدها سال استفاده شده است. سفید پوست درخت بید عصاره حاوی salicin است که در بدن تبدیل به اسید سالیسیلیک و همان اثر در بدن به عنوان آسپرین بدون عوارض جانبی است. در واقع، سفید پوست درخت بید عصاره پایه ای برای سنتز آسپرین است. تاریخچه استفاده از سفید پوست درخت بید تا آنجا که 500 سال قبل از میلاد زمانی که شروع به شفادهندگان چینی باستان آن را برای کنترل درد استفاده شده می رود. بومیان آمریکا نیز کشف ارزش درخت بید برای تسکین درد از سردرد و روماتیسم و کاهش تب.
Salicin (C13H18O7) گلیکوزید بتا مشروبات الکلی است. از نزدیک شیمیایی مربوط به آسپرین و عمل بسیار مشابه در بدن انسان است. به عنوان ضد درد و قبلا، در عمل دامپزشکی به عنوان اشتهااور تلخ أنترهمتك و ضد درد استفاده می شود.
مزایای سفید پوست درخت بید عصاره امروز آن است که ضد التهاب کاهش دهنده تب ضد درد ضد روماتیسمی و قابض است. به طور خاص، آن را برای از بین بردن سردرد کمک می کند; کمک می کند تا درد مربوط به شرایط التهابی مانند روماتیسم و آرتریت و سندرم تونل مچ دستي،; و کمک می کند تا کنترل تب.
مطالعات نشان داده اند که اگر شما احساس بهتری, شما به احتمال زیاد به می خواهید به چوب به برنامه کاهش وزن و به آن هستید، سفید پوست درخت بید می تواند کمک به اهداف رژیم غذایی خود را.
پوست درخت بید برای کاهش درد و کاهش التهاب استفاده می شود و شواهد خوبی که آن موثر است به عنوان ضد درد و ضد التهاب است. محققان معتقدند که salicin شیمیایی در پوست درخت بید، مسئول این اثرات است. با این حال، مطالعات چندین دیگر اجزای پوست درخت بید که خواص آنتی اکسیدانی، کاهش تب، ضدعفونی کننده و تقویت ایمنی بدن را شناسایی کرده اند. برخی از مطالعات نشان داده اند که بید موثر از آسپرین برای کاهش درد و التهاب (اما نه تب)، و در دوز بسیار پایین تر است. محققان این است که ممکن است به علت ترکیبات دیگر در گیاه یك. پژوهش های بیشتری مورد نیاز است.
1. این اثر همان در بدن به عنوان آسپرین بدون عوارض جانبی.
2. ضد التهاب، تسکین تب، ضد درد، تسکین درد حاد و مزمن، از جمله سردرد پشت و گردن درد، درد ماهیچه و گرفتگی های قاعدگی.
3. ضد روماتیسم و تابع constringency قابض، ناراحتی کنترل ورم مفاصل. برخی از ورم مفاصل افراد مبتلا به مصرف پوست درخت بید سفید را تجربه کرده اند کاهش تورم و التهاب و در نهایت افزایش تحرک در پشت زانو و لگن و سایر مفاصل.

ما به عنوان یکی از پیشرو سفید پوست درخت بید عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید فله عصاره پوست درخت بید سفید با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو