عصاره قره قاط

چت کن
جزئیات محصول

عصاره زغال اخته (Vaccinium macrocarpon L.) دارای سخت گیری طبیعی، آن را حاوی PACs است که جلوگیری از چسبندگی باکتری به مخاط دستگاه ادراری. عصاره زغال اخته همچنین برای پیشگیری از زخم معده و بيماري هاي دندان استفاده می شود.

Productname

عصاره قره قاط

بخشی از گیاه استفاده می شود

میوه

قره قاط از مبدا

شمال امریکا

مشخصات

OPC 5 ٪ - 40 ٪ UV/BL-DMAC/HPLC

بسته

25کیلوگرم/درام

مقدمه:
قره قاط (Vaccinium macrocarpon L.) بومی شمال شرقی آمریکای شمالی (شرق کانادا، ایالات متحده شرقی، جنوب کارولینای شمالی در ارتفاعات بالا). زغال اخته بسیار ترش مزه خود خود قند پایین و محتوای اسید بالا مشخص است. زغال اخته سرشار از اسید سیتریک, مالیک بفرمول، quinic و دیگر هستند. آنها همچنین حاوی فلاونوئیدها آنتوسیانین سیبریهای و ویتامین C. به علت تانن، انواع توت ها سخت گیری طبیعی داشته باشند. تحقیقات اخیر این تصور که زغال اخته حاوی مواد است که به جلوگیری از چسبندگی فرم الکترونیکی و سایر باکتری ها به دیواره مجاری ادراری را پشتیبانی می کند.
آن بود که قره قاط می توانید کاهش در نرخ سرطان پوست و شل کردن و باز کردن عروق خونی، andquot; ضد adhesionandquot در بر داشت; مکانیسم عمل در قره قاط PACs نیز ممکن است کمک برخی از باکتری را از پیوستن به معده و دهان با مفاهیم برای پیشگیری از زخم معده و بيماري هاي دندان جلوگیری می کند.
بری این است که به طور طبیعی با پلی (آنتی اکسیدان بسیار قوی) و به خصوص Proanthocyanidins (PACs) بسته بندی شده. بر خلاف بسیاری دیگر از گیاهان و توت غنی از پلی فنول ها است که شامل نوع B PACs مانند انگور و چای سبز, قره قاط تنها حاوی نوع PACs. برخی از ویژگی های خاص این منبع قدرت فوق العاده ای قره قاط, PACs دارد تنها کسانی است که فعالیت ضد باکتریایی است. این فعالیت از طریق منحصر به فرد ضد چسبندگی اموال به دست آمده است: باکتری قلاب می کند و طبیعی است andquot؛ سرخ awayandquot; از بدن.
AFSSA (FDA فرانسه) به رسمیت شناخته شده در سال 2004 که کمک کرد مصرف روزانه 36 ميلي گرم از PACs قره قاط A در هر روز به منظور محدود کردن چسبندگی برخی از باکتری ها (E.Coli) در دستگاه ادراری، بنابراین خطر ابتلا به عفونت ادراري محدود. تحقیقات جدید شواهد نقش PACs A در اثنی عشر، زخم پیشگیری و باکتری های دیگر مربوط به عفونت.
36 ميلي گرم PAC توسط BL-DMAC = 72 میلی گرم PAC توسط HPLC
36 ميلي گرم PAC توسط BL-DMAC = 144 میلی گرم PAC توسط از دلیل اسمیت
از نظر شیمیایی، قره قاط PACs ناپایدار با گرايش به polymerize در درجه حرارت بالاتر از 41o F و از طریق اکسیداسیون هستند. بنابراین، کوچکتر به راحتی قابل جذب اين گيرنده ها و trimers در طول پردازش خوبی محافظت از حرارت و هوا باید باقی می ماند. این مولکول های کوچک و متابولیت PAC مسئول bioactivity عصاره آلبالو که تولید اثر ضد چسبندگی برابر E.coli در دستگاه ادراری است.
مشخصات:
5% ~ 50% Proanthocyanidin توسط اشعه ماوراء بنفش و 1% — PAC 10% توسط BL-DMAC
مزایای:
1. عفونت ادراري حفاظت و جلوگیری و درمان عفونت های دستگاه ادراری
2. کاهش در نرخ سرطان پوست
3. زخم پیشگیری
4-شل کردن و باز کردن عروق خونی
5. دهان بهداشت، پوسیدگی دندان
6. قوی آنتی اکسیدانی
موارد منع مصرف ممکن است
پاييز 1383 احتیاط از کمیته در اداره بریتانیا در برخورد با مواد مخدر ایمنی ایمنی داروهای بیماران وارفارین به نوشیدن آب زغال اخته پس از عوارض جانبی (مانند افزایش بروز کبودی)، احتمالا ناشی از وجود اسید سالیسیلیک نرسیده بومی سیاهرگ ها غنی از گیاهان مانند کران بری مصرف توصیه. با این حال، در بررسی 2006 8، چند مورد گزارشات و مطالعات آزمایشی برای تایید این اثر در مجموع نشان می دهد هیچ متقابل معني مصرف روزانه آب 250 mL آلبالو و وارفارین در عموم مردم شکست خورده اند. ژن (VKORC1، CYP2C9) تغییر حساسیت به وارفارین نشان داده شده است. این ژن است نیز به کبودی حساسيت نتيجه زغال اخته برای حامل ژن بدهند. گزارش شده چند مورد ممکن است از وارفارین تعامل با کران بری.

ما به عنوان یکی از پیشرو قره قاط عصاره تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی ما افتخار. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید عصاره آلبالو فله با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو