L-تیروزین

چت کن
جزئیات محصول

L-تیروزین اسید آمینه است که مشترک پیش ساز دوپامین و catcholamines مشترک دیگر است. Itand #39; s codons UAU و UAU دارد. اسید آمینه غیر ضروری است که معمولا در پروتئین ها که بخشی از مسیر tranduction سیگنال رخ می دهد است.

نام محصول

L-تیروزین

شماره CAS

60-18-4

بسته

25کیلوگرم/درام

L-تیروزین (TyrorY) or4-hydroxyphenylalanineis یکی از 22amino acidsthat استفاده bycellstosynthesizeproteins است. چند لحظه بعد ضروری آمینو acidwith گروه قطبی جانبی است. Itscodonsare UAC و UAU. Andquot کلمه; tyrosineandquot; است به عنوان آن اولین بار در سال 1846 ميلادي توسط chemistJustus آلمان کشف شد از theGreektyros, meaningcheese, فون Liebigin پنیر proteincaseinfrom. Calledtyrosylwhen به عنوان afunctional groupor زنجیره جانبی نامیده است. تیروزین هیدروفوبیک اسید آمینه است و میزان قابل توجهی بیشتر محلول در آب از آن پیشرو فنیل آلانین به علت favorability ترمودینامیکی هیدروژن پیوند بین گروه هیدروکسیل یک مولکول تیروزین و carboxyl گروه از دیگری است.
Crstals سفید یا پودر کریستالی. آزادانه محلول در اسید فرمیک slightlysoluble بسیار در آب نامحلول عملا در اتانول و در اتر. انحلال در اسید کلریدریک رقیق و رقیق اسید نیتریک. گذشته از اینکه اسید آمینه پروتئین زا تیروزین نقش ویژه موجب عملکرد فنل است. در پروتئین ها هستند که بخشی از فرایند انتقال سیگنال رخ می دهد. این توابع به عنوان گیرنده گروه های فسفات از طریق kinases پروتئین (اصطلاح گیرنده تیروزین kinases) منتقل می شوند. فسفريلاسيون گروه هیدروکسیل فعالیت پروتئین هدف را تغییر می دهد.
1. واکنش بیولوژیکی مهم.
2. مورد استفاده در interdediates دارویی مطالعه بیوشیمی، علوم زیستی،
3. تحقیقات کشاورزی آشامیدنی افزايشي و خوراک مسائل، و غیره.
4. آرام بدن، افزایش انرژی و افزایش میل جنسی کمک می کند.
5. محافظت پوست از اشعه ماوراء بنفش مضر نور rays.6.Boosts oneand #39; s حالت تمرکز یادگیری و حافظه.
نرم افزار:
1. تیروزین طبیعی اسید آمینه است که آن نیز شکل insupplement در دسترس است.
2. تیروزین است اسید آمینه nonessential (بدن آن به خودی خود می تواند تولید) و itand #39; s غذايی نقش asaneurotransmitter که عمل به عنوان پیام رسان های شیمیایی را bodyand #39; s 100 میلیارد (یا بیشتر) سلولهای عصبی andbrain است.
3. تیروزین فرم سه مهم انتقال دهنده های عصبی کمک می کند: سروتونین و دوپامین و نوراپی نفرین؛ این توابع مانند حافظه و خلق و اشتها و هماهنگی عضلانی را به عهده دارند.
4. بالینی مطالعات نشان داده اند که تیروزین مکمل کمک با خلق و خوی افسردگی، اضطراب و heightenthe در عرض چند هفته. آن نیز کمک می کند مبارزه با خستگی و تحریک پذیری
تیروزین است toneurotransmittersand پیش ساز عصبی پلاسما (به ویژه دوپامین و نوراپی نفرین) را افزایش می دهد اما اگر هیچ تاثیری در خلق و خوی در افراد سالم است. اثر بر خلق در انسان در معرض شرایط استرس زا (پایین را ببینید) اشاره کرد.
تعدادی از مطالعات تیروزین به مفید در شرایط خستگی سرد، استرس، طولانی مدت محرومیت کار و خواب با کاهش سطح هورمون استرس، کاهش در کاهش وزن ناشی از استرس در آزمایش های حیوانی و پیشرفت در performanceseen شناختی و فیزیکی در آزمایش های انسانی دیده نشد.
تیروزین به هیچ اثر قابل توجهی بر عملکرد شناختی و یا فیزیکی در شرایط عادی در نظر می رسد اما کمک به حفظ حافظه بهتر در طول چند وظیفه ای.

ما افتخار در ما به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو l-تیروزین و تامین کنندگان در چین را به شما معرفی کنند. با کمک تجهیزات پیشرفته و فن آوری، گرمی شما برای خرید فله l تیروزین با قیمت مناسب از ما استقبال می کنیم.

پرس و جو