صفحه اصلی > در باره ما


تاسیس در سال 2008 اختصاص داده شده به ارائه کیفیت برتر از ویتامین اسید آمینه، عصاره های گیاهی پروتئین غذاهای آلی و مواد غذایی گیاهی برای مشتریان در سراسر جهان، درخشش شانگهای بین المللی بالا به شرکت به طور کامل به رسمیت شناخته شده در صنعت تغذیه توسعه یافته است. از دفتر شرکت ما در رانچو کوکامونگا، کالیفرنیا کار مرکز در شانگهای، یافتن منابع تیم در چین و هند, ساختمان و ذخیره سازی در غرب و ساحل شرقی ایالات متحده، اطمینان از درخشش بالا بین المللی قادر به سرعت واکنش نشان می دهند و انجام customers'various نیاز است.

سیستم زنجیره تامین با راندمان بالا هسته که 42 از جمله تامین کنندگان و تامین کنندگان پشتیبان 102 درخشش بالا تحویل هزینه 10% پایین نسبت به سایر تامین کنندگان اجازه می دهد. ISO, کوشر, حلال, GMP گواهینامه کار همراه با امکانات حرفه ای حسابرسی تیم تضمین کیفیت است.

در پاسخ به نیازهای جهانی و توسط مشتریان درخشش بالا ایجاد کرده است Randamp منحصر به فرد بسیار ماهر; D تیم که متشکل از اساتید و متخصصان تغذیه و technicists با تجربه و مدیر فروش. صلیب و صنعت تکنولوژی تخمیر یگدیگر میکرو، چند تعبیه تکنولوژی, فناوری نانو برای توسعه محصولات جدید یا بهبود فراهمی زیستی حاضر درگیر شده اند.

مواد طبیعی به ارمغان می آورد برای سلامتی درخشش بالا هرگز متوقف نمی شود.